d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > V Utery Sraz Gayu V Praze > Hero podminkou
Prev1789101124Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Sep 11 2007 08:34am
tak ja za chvilu vyraizm, poznate me podle spacaku, dredu na hlave a buud mit kratasy a bundu.

a PUJDE SE MNOU LUA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Sep 11 2007 08:57am
kdyby mel nekdo dotazy, piste sobovi na cislo 728 979 156
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 11 2007 09:12am
Quote (Jameess @ Tue, Sep 11 2007, 01:57pm)
ja tam budu stepovat a me nejde prehlidnout smile.gif


ok,tak snad vas nejak poznam:D a snad to stihnu,musim jeste se psem a se krupan a mam to daleko:-(
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 11 2007 09:15am
ja doufam tez ze to stihnu preci jenom cekam az domu prijde moje banka... aby mi vyplatila nejaky ty uspory tongue.gif ( *mami naval prachy jdu do hospy* )
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 11 2007 09:43am
Quote (Jameess @ Tue, Sep 11 2007, 03:15pm)
ja doufam tez ze to stihnu preci jenom cekam az domu prijde moje banka... aby mi vyplatila nejaky ty uspory tongue.gif ( *mami naval prachy jdu do hospy* )


jj ja vyrazim tak v celou z baraku,kdyz to nepojede,mam 15min ztratu..mejte se zatim
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 11 2007 09:44am
taky bych chtěl někdy přijet na nějaký sraz, ale
1. dneska opravdu nemam čas
2. bojim se nácků smile.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 11 2007 10:00am
Quote (Esantin @ Tue, Sep 11 2007, 03:44pm)
taky bych chtěl někdy přijet na nějaký sraz, ale
1. dneska opravdu nemam čas
2. bojim se nácků smile.gif


tongue.gif hehe esa neboj, jim domluvim
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 11 2007 10:23am
rofl sraz je dole v metru ... na nastupisti (peronu) omg .. poznate me podle cernejch trictvrtaku a sedyho svetru.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 11 2007 10:43am
tak si to užijte, snad se tam urovnají spory tongue.gif a postněte fotky smile.gif gl
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 11 2007 11:57am
Quote (Esantin @ Tue, Sep 11 2007, 04:44pm)
taky bych chtěl někdy přijet na nějaký sraz, ale
1. dneska opravdu nemam čas
2. bojim se nácků smile.gif


náckové v praze nejsou smile.gif)
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1789101124Next
Add Reply New Topic New Poll