Quote (Jameess @ Tue, Sep 11 2007, 03:15pm)
ja doufam tez ze to stihnu preci jenom cekam az domu prijde moje banka... aby mi vyplatila nejaky ty uspory

( *mami naval prachy jdu do hospy* )
jj ja vyrazim tak v celou z baraku,kdyz to nepojede,mam 15min ztratu..mejte se zatim