d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev1789101125Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 12 2007 06:14am
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=9218445&f=294&st=0

joke thread

pure demence wink.gif

e: nej joke je asi na posledni straně wink.gif

This post was edited by mortwatcher on Sep 12 2007 06:15am
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 12 2007 08:01am
tady je fotka z myho posledniho zvoneni... Ten vlevo jsem ja... sel jsem za uchyla a v ty lahvi mam moje teply ranni sperma... docela prdel ho strikat do vlasu primanum smile.gif
ten vedle me je muj nejlepsi kamos Dejv, sedel se mnou 8 let (v lavici)

Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 12 2007 09:40am
Quote (Josefista @ Wed, Sep 12 2007, 02:01pm)
tady je fotka z myho posledniho zvoneni... Ten vlevo jsem ja... sel jsem za uchyla a v ty lahvi mam moje teply ranni sperma... docela prdel ho strikat do vlasu primanum smile.gif
ten vedle me je muj nejlepsi kamos Dejv, sedel se mnou 8 let (v lavici)



A co mas v te flasce? Sperma ?biggrin.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 12 2007 09:55am
Quote (Leri @ Wed, 12 Sep 2007, 16:40)
A co mas v te flasce? Sperma ?biggrin.gif


to vypaDA jak mleko
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Sep 13 2007 06:02am
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 13 2007 06:43am
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 13 2007 08:18am
Quote (Leri @ Wed, Sep 12 2007, 03:40pm)
A co mas v te flasce? Sperma ?biggrin.gif


umis cist? smile.gif real to bylo mliko no
no m0f0 me rozsekal... Atheism a Jehovahs sou best biggrin.gif

This post was edited by Josefista on Sep 13 2007 08:20am
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 13 2007 10:13am
dalsie z mojej dnesnej mailovej schranky:

Pražáci:
"Hele vole to je vúl jak kráva ty vole!"
"No jo vole ty vole!"

Ptá se Pepíček maminky:
"Mami, kdybych vylezl z té druhé dírky, jmenoval bych se Peprdýlek?"

Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 13 2007 10:25am
Quote (M0f0 @ Thu, Sep 13 2007, 04:13pm)
dalsie z mojej dnesnej mailovej schranky:

Pražáci:
"Hele vole to je vúl jak kráva ty vole!"
"No jo vole ty vole!"  icon_pointr.gif ujde

Ptá se Pepíček maminky:
"Mami, kdybych vylezl z té druhé dírky, jmenoval bych se Peprdýlek?" icon_pointr.gif dost trapny smile.gif


Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1789101125Next
Closed New Topic New Poll