Quote (Josefista @ Wed, Sep 12 2007, 02:01pm)
tady je fotka z myho posledniho zvoneni... Ten vlevo jsem ja... sel jsem za uchyla a v ty lahvi mam moje teply ranni sperma... docela prdel ho strikat do vlasu primanum

ten vedle me je muj nejlepsi kamos Dejv, sedel se mnou 8 let (v lavici)

A co mas v te flasce? Sperma ?