d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Euro-pvp > a vse co se ho tyka
Prev178910Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Oct 3 2007 04:41am
Btw, na to je nejlepší si na single udělat 2 chary, zapnout si 2x dia a vyzkoušet si to, je to tam dobře vidět. Nebo se domluvit s kámošem... Takový desetiminutový testování ti dá víc než mnoho hodin debatování na d2jsp smile.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 3 2007 05:04am
Jenze ja to mam na hc

skusim to stim singlem stahnu si nejaky postavy

diks za radu napisu pak vysledek smile.gif

This post was edited by Jameess on Oct 3 2007 05:06am
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Oct 3 2007 05:22am
Quote (undead_lord @ Tue, Oct 2 2007, 06:08pm)
1000 dmg

pvp penalty = 666

333 dmg zbyva

resist 75 ->

333 / 4 = 80~ dmg


uh na todle si prisel jak?smile.gif

1) pvp penalizace je 17%

takze

a) 1000 damage / 0 resist / 0 absorb = 1000*0,17=170 pvp damage

cool.gif 1000 damage / 75 resist / 0 absorb = 1000*0,17*0,25= 42.5 pvp damage

This post was edited by Rakiii on Oct 3 2007 05:23am
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Oct 3 2007 08:23am
Je tu nekde mistnost pvp... tahle diskuse sem nepatri... A hodlam si za tim striktne stat. Zadny pk, hc, hell pvp tu nechci videt

This post was edited by Josefista on Oct 3 2007 08:23am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 3 2007 08:41am
Quote (Josefista @ Wed, Oct 3 2007, 03:23pm)
Je tu nekde mistnost pvp... tahle diskuse sem nepatri... A hodlam si za
tim striktne stat. Zadny pk, hc, hell pvp tu nechci videt


¨vouch, nevim proč se o tom bavíte v topicu europvp
Member
Posts: 5,337
Joined: Mar 9 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2007 11:27am
sry nn
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 4 2007 12:00pm
Quote (Chmiel007 @ Thu, Oct 4 2007, 05:27pm)
sry nn


stop spam noob !
Member
Posts: 31,947
Joined: Sep 26 2006
Gold: 128.00
Oct 4 2007 12:03pm
yo! heart.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Oct 8 2007 10:01am
Hm, nemůžu si pomoct, ale prijde mi ze v 1v1 je trochu imba BvN a D(ele)vN v neprospech nekra... Je jasny ze nejsem tac, ale kolikrat jsem to zahral ciste a mel jsem full, ale proti skilled protivnikum to bylo vazne sem tam a opravdu obtizny. nemam pravdu? vase nazory?

Jinak tady je tac vs Playboy... krasny pouzivani walk/run modu, chaoticke behani etc. Ale stejne si myslim ze takle ciste to tac casto nezahraje (navic to neni zas tak ciste, mel luck, byl asi 2x hitnuty ale malo dmg):
http://youtube.com/watch?v=pzGDhm4ckxA

Navic Playboy moc nedesynchoval

This post was edited by Josefista on Oct 8 2007 10:04am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 8 2007 10:15am
když necro nedělá píčoviny měl by vyhrát vs barb
vs druid vem 125 fcr a utankuješ ho, pravda dobrý druid je moc hard
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev178910Next
Closed New Topic New Poll