d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pvp > tipy rady kecáni otázky
Prev1789101113Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 24 2007 12:41pm
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 04:56pm)
Quote (z3r0. @ Fri, 24 Aug 2007, 17:43)
Zalezi na tom co te bavi a jake mas podminky, Ping  a FPS to je hlavní...


co bys mi doporučil s pingem kolem 200 a fps kolem 110?


traperka, ale budes se muset smirit s tim, ze kdyz te nekdo bude chtit zabit a nasedi resy a abs tak mu nic neudelas, ale hodne lidi z pubu je dost lame, takze nic takovyho ve stashi nemaji, popripade jsou liny si to nasazovat, protoze pak by nemohli kosit jiny chary.

takze pokud chces jit do pubu a zacit na ne kricet, ze je das 5-0 tak to bych ji nebral... jestli se chces joinout, pobit je a az vsichni nasadeji abs tak jit jinam, tak do ni di

This post was edited by pugacov on Aug 24 2007 12:44pm
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 24 2007 01:42pm
Quote (pugacov @ Fri, 24 Aug 2007, 19:41)
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 04:56pm)
Quote (z3r0. @ Fri, 24 Aug 2007, 17:43)
Zalezi na tom co te bavi a jake mas podminky, Ping  a FPS to je hlavní...


co bys mi doporučil s pingem kolem 200 a fps kolem 110?


traperka, ale budes se muset smirit s tim, ze kdyz te nekdo bude chtit zabit a nasedi resy a abs tak mu nic neudelas, ale hodne lidi z pubu je dost lame, takze nic takovyho ve stashi nemaji, popripade jsou liny si to nasazovat, protoze pak by nemohli kosit jiny chary.

takze pokud chces jit do pubu a zacit na ne kricet, ze je das 5-0 tak to bych ji nebral... jestli se chces joinout, pobit je a az vsichni nasadeji abs tak jit jinam, tak do ni di


hm to mě zaujalo mnohem víc než foher,foher mi nei sympatickej smile.gif

e. nedoporučujete tele rpo mě nebo vs tele ?

This post was edited by Esantin on Aug 24 2007 01:49pm
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Aug 24 2007 02:06pm
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 07:42pm)
Quote (pugacov @ Fri, 24 Aug 2007, 19:41)
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 04:56pm)
Quote (z3r0. @ Fri, 24 Aug 2007, 17:43)
Zalezi na tom co te bavi a jake mas podminky, Ping  a FPS to je hlavní...


co bys mi doporučil s pingem kolem 200 a fps kolem 110?


traperka, ale budes se muset smirit s tim, ze kdyz te nekdo bude chtit zabit a nasedi resy a abs tak mu nic neudelas, ale hodne lidi z pubu je dost lame, takze nic takovyho ve stashi nemaji, popripade jsou liny si to nasazovat, protoze pak by nemohli kosit jiny chary.

takze pokud chces jit do pubu a zacit na ne kricet, ze je das 5-0 tak to bych ji nebral... jestli se chces joinout, pobit je a az vsichni nasadeji abs tak jit jinam, tak do ni di


hm to mě zaujalo mnohem víc než foher,foher mi nei sympatickej smile.gif

e. nedoporučujete tele rpo mě nebo vs tele ?


tim jsme mysleli ze se pro tebe moc nehodi tele chary (sorcka, nekro ap)

jinak samozrejme telovat muzes ..si to vyzkousej a uvidis ...
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 24 2007 02:13pm
hehe raki měl pěknej rozbor biggrin.gif osobně mě napadl najs soso build ale necham si pro sebe a celkem levnej přemejšlim že bych ji udělal kdybyhc něco měl smile.gif já sem takovej že rád hraju
skoro za všechny teda většinaosobně pokud chceš tak něják udělat obtížnosti charů... tak můžu help

ale beru to podle sebe tak to ber orientačně

soso je celkem snadná teda kromě blizny tu nemam rád

sosobně i ele drud je lehkej podle mě eště lepší než soso

máge musíš ovládat perfektně hammera což se já nikdy nenaučil a na to strádám je eště težší než hammer a hammer je těžkej

trapka jo to je taky težší

hybrid sinka tu bych ani neskoušel

smiter asi zakl přepodklad je tele smite což zas tak lehke taky není a zvyknout si na walk mod smile.gif abys využíval block na hellu většina dostane na prdel pokud nemá res build
jinak mě ale baví

baba na lamácké hrani ujde ale pokud chceš hrát líp jooo tak je těžký mi věř

foh biggrin.gif no skill nemám ho rád

auradin nudááá

jestli chceš poradit tak se ptej i mě

ale nej je udělat píčovinu co mi vyčítali všichni hlavně viky a spol furt nadávali že furt měním chary dělám nový biggrin.gif a u jednoho nevydržím
ale osobně jsem se díky tomu našel efektní slabiny popř od některých jak pokrýt tu slabinu , njn to jsou ale hodiny a dny pubů biggrin.gif

This post was edited by Lua on Aug 24 2007 02:14pm
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 24 2007 02:24pm
Quote (Rakiii @ Fri, 24 Aug 2007, 21:06)
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 07:42pm)
Quote (pugacov @ Fri, 24 Aug 2007, 19:41)
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 04:56pm)
Quote (z3r0. @ Fri, 24 Aug 2007, 17:43)
Zalezi na tom co te bavi a jake mas podminky, Ping  a FPS to je hlavní...


co bys mi doporučil s pingem kolem 200 a fps kolem 110?


traperka, ale budes se muset smirit s tim, ze kdyz te nekdo bude chtit zabit a nasedi resy a abs tak mu nic neudelas, ale hodne lidi z pubu je dost lame, takze nic takovyho ve stashi nemaji, popripade jsou liny si to nasazovat, protoze pak by nemohli kosit jiny chary.

takze pokud chces jit do pubu a zacit na ne kricet, ze je das 5-0 tak to bych ji nebral... jestli se chces joinout, pobit je a az vsichni nasadeji abs tak jit jinam, tak do ni di


hm to mě zaujalo mnohem víc než foher,foher mi nei sympatickej smile.gif

e. nedoporučujete tele rpo mě nebo vs tele ?


tim jsme mysleli ze se pro tebe moc nehodi tele chary (sorcka, nekro ap)

jinak samozrejme telovat muzes ..si to vyzkousej a uvidis ...


ale když tele muže jenom dudu a sorc tak to mužu všechny ostaní chary (i nec?), ne?
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Aug 24 2007 04:18pm
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 08:24pm)
Quote (Rakiii @ Fri, 24 Aug 2007, 21:06)
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 07:42pm)
Quote (pugacov @ Fri, 24 Aug 2007, 19:41)
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 04:56pm)
Quote (z3r0. @ Fri, 24 Aug 2007, 17:43)
Zalezi na tom co te bavi a jake mas podminky, Ping  a FPS to je hlavní...


co bys mi doporučil s pingem kolem 200 a fps kolem 110?


traperka, ale budes se muset smirit s tim, ze kdyz te nekdo bude chtit zabit a nasedi resy a abs tak mu nic neudelas, ale hodne lidi z pubu je dost lame, takze nic takovyho ve stashi nemaji, popripade jsou liny si to nasazovat, protoze pak by nemohli kosit jiny chary.

takze pokud chces jit do pubu a zacit na ne kricet, ze je das 5-0 tak to bych ji nebral... jestli se chces joinout, pobit je a az vsichni nasadeji abs tak jit jinam, tak do ni di


hm to mě zaujalo mnohem víc než foher,foher mi nei sympatickej smile.gif

e. nedoporučujete tele rpo mě nebo vs tele ?


tim jsme mysleli ze se pro tebe moc nehodi tele chary (sorcka, nekro ap)

jinak samozrejme telovat muzes ..si to vyzkousej a uvidis ...


ale když tele muže jenom dudu a sorc tak to mužu všechny ostaní chary (i nec?), ne?


jiste pokud se bavime o ep/dl/aow tak ano ...



Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 24 2007 04:56pm
hele rade nebo někdo zkušenější mě podle pár videi zaujal jako svině preist ted shadow nebo holy a btw co je to takovej blesk z nebes co se sešle na nepřítele?
další otázka kolik platíš měsíčně?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 24 2007 05:14pm
Quote (Lua @ Sat, 25 Aug 2007, 00:56)
hele rade nebo někdo zkušenější mě podle pár videi zaujal jako svině preist ted shadow nebo holy a btw co je to takovej blesk z nebes co se sešle na nepřítele?
další otázka kolik platíš měsíčně?

ROFL to je FOH vole -.-

Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 24 2007 05:17pm
Quote (Karbec @ Fri, Aug 24 2007, 11:14pm)
Quote (Lua @ Sat, 25 Aug 2007, 00:56)
hele rade nebo někdo zkušenější mě podle pár videi zaujal jako svině preist ted shadow nebo holy a btw co je to takovej blesk z nebes co se sešle na nepřítele?
další otázka kolik platíš měsíčně?

ROFL to je FOH vole -.-


ve wowech foh není a zároven hledam hudební fanatiky co znaj muziku páč tady mam video a libí se mi pisníčka od 1:09
ale tohle video se mi libí biggrin.gif http://www.youtube.com/watch?v=V6TRWY0tMRU

edit jako jestli tohle je ofík tak jak při tomhle člověk může dělat mise? biggrin.gif

This post was edited by Lua on Aug 24 2007 05:22pm
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 24 2007 06:54pm
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 06:02pm)
Quote (z3r0. @ Fri, 24 Aug 2007, 18:00)
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 05:56pm)
Quote (z3r0. @ Fri, 24 Aug 2007, 17:43)
Zalezi na tom co te bavi a jake mas podminky, Ping  a FPS to je hlavní...


co bys mi doporučil s pingem kolem 200 a fps kolem 110?


s takovym pingem bych ti doporucoval ani nehrat a jit se zahrabat:)

Ono kdyz mas velky ping, tak hrat portujici se char neni nejlepsi volba.


hm tak dik za radu.. proto sem se do pvp ještě moc nepouštěl
tak zatim se budu držet pvm a budu šetřit a počkám si na lepší připojení


nevim proc , ale citil sem v tvem postu ironii... proto ta odpoved.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1789101113Next
Add Reply New Topic New Poll