hehe raki měl pěknej rozbor

osobně mě napadl najs soso build ale necham si pro sebe a celkem levnej přemejšlim že bych ji udělal kdybyhc něco měl

já sem takovej že rád hraju
skoro za všechny teda většinaosobně pokud chceš tak něják udělat obtížnosti charů... tak můžu help
ale beru to podle sebe tak to ber orientačně
soso je celkem snadná teda kromě blizny tu nemam rád
sosobně i ele drud je lehkej podle mě eště lepší než soso
máge musíš ovládat perfektně hammera což se já nikdy nenaučil a na to strádám je eště težší než hammer a hammer je těžkej
trapka jo to je taky težší
hybrid sinka tu bych ani neskoušel
smiter asi zakl přepodklad je tele smite což zas tak lehke taky není a zvyknout si na walk mod

abys využíval block na hellu většina dostane na prdel pokud nemá res build
jinak mě ale baví
baba na lamácké hrani ujde ale pokud chceš hrát líp jooo tak je těžký mi věř
foh

no skill nemám ho rád
auradin nudááá
jestli chceš poradit tak se ptej i mě
ale nej je udělat píčovinu co mi vyčítali všichni hlavně viky a spol furt nadávali že furt měním chary dělám nový

a u jednoho nevydržím
ale osobně jsem se díky tomu našel efektní slabiny popř od některých jak pokrýt tu slabinu , njn to jsou ale hodiny a dny pubů
This post was edited by Lua on Aug 24 2007 02:14pm