Quote (hero_cz @ Sun, Aug 26 2007, 01:48pm)
Quote (Karbec @ Sun, 26 Aug 2007, 14:11)
Quote (undead_lord @ Sun, 26 Aug 2007, 15:05)
ja stale nevim co je to tu k smichu kurva
tvoje php kody

nebolo php naky klan ? tusim : pijeme hulime prcame

Kurva, uz tu fakt ale nespamujte, banicek zaplatil za tenhle topic 10 FG!
Ano byl to clan :-) Uz nevim kdo tam byl, ale vim ze tam byl *onan, ty jeho kecy mne dostavaly, mi pripadal jak nejaky nouma :-)