Quote (N3cum @ Sun, 5 Jul 2009, 19:01)
Me taky nic

Quote (EGY @ Sun, 5 Jul 2009, 18:53)
no ale me neee. :/
no jo dávam jenom těm u kterejch tušim že se mi to ve velkym vrátí

Quote (IllusiOniX @ Sun, 5 Jul 2009, 19:04)
me dal 3.37 Heeeč

jo protože takovej drobák ani nejde hodit do hourly
This post was edited by Log_in on Jul 5 2009 12:05pm