d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pochlubte Se Muzikou. > Všechny žánry.
Prev17475767778164Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jan 11 2009 10:53am
Quote (Sentinel4 @ Sat, Jan 10 2009, 12:43pm)
hustej videoklip smile.gif


Brutalni smile.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jan 18 2009 03:56am
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jan 19 2009 01:53pm


icon_pointr.gif Markus Schulz feat. Andy Moor - Daydream (Lemon & Einar K Remix) icon_pointl.gif

A stahněte si taky set od Markuse Schulze ten novy.Nadupany !
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jan 19 2009 03:00pm
Quote (Runn3r @ Mon, Jan 19 2009, 07:53pm)
http://www.youtube.com/watch?v=fW0fsiXiUno

> Markus Schulz feat. Andy Moor - Daydream (Lemon & Einar K Remix) icon_pointl.gif

A stahněte si taky set od Markuse Schulze ten novy.Nadupany !


Blee wacko.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jan 19 2009 03:02pm
Quote (N3cum @ Mon, Jan 19 2009, 10:00pm)
Blee  wacko.gif


Nj , každý je na něco jinného smile.gif
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jan 19 2009 03:07pm
Quote (Runn3r @ Mon, Jan 19 2009, 09:02pm)
Nj , každý je na něco jinného smile.gif


jj.. ja ti to neberu.. jen rikam co si myslim biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jan 19 2009 03:22pm
Quote (N3cum @ Mon, Jan 19 2009, 10:07pm)
jj.. ja ti to neberu.. jen rikam co si myslim biggrin.gif


V pohodě wink.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jan 19 2009 03:57pm
Na první minutě a kus se mi líbí to co na každém trancu tzn. výšky a přechody v pozadi... samotný beat je fádní jako kdekoliv jinde...
Potom ty vokály mi příjdou poměrně klasika, nic objevného, ale to taky není na škodu smile.gif
A stejně jako předtím, beat nezajímavý (chápu že to ani zajímavé být nemá, jde hlavně o tom čím se to doplňuje), ale celkem mě zaujaly posunuté doby (tím myslím to že hraje na druhou dobu místo první, když doprovod hraje normálně).

Doufám že mě jako metlu neukamenujete za tohle laugh.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev17475767778164Next
Add Reply New Topic New Poll