Na první minutě a kus se mi líbí to co na každém trancu tzn. výšky a přechody v pozadi... samotný beat je fádní jako kdekoliv jinde...
Potom ty vokály mi příjdou poměrně klasika, nic objevného, ale to taky není na škodu

A stejně jako předtím, beat nezajímavý (chápu že to ani zajímavé být nemá, jde hlavně o tom čím se to doplňuje), ale celkem mě zaujaly posunuté doby (tím myslím to že hraje na druhou dobu místo první, když doprovod hraje normálně).
Doufám že mě jako metlu neukamenujete za tohle