Quote (Runn3r @ Thu, Jan 1 2009, 11:46pm)
pěkné hardy kurnik , pravě nevim jestli bych to přes ten večír přežil.Ale asi ano jsem lehoučce opilej a docela mi ta hudba řekla dost

chlape ja ted byl na acku totalne cistej a ze zacatku sem byl pripitej dostal sem se do tranzu a skoro 9 hodin v kuse sem tancil a dokonce kamosi si mysleli ze sem si dal kolac

a ver ze reset zahraje daleko lip

kdyz sem ho slysel nazivo tak sem asi v 15 minutach zacal brecet jak byl dobrej ... jo lidi brecel sem a nestydim se za to miluju tento hudebni styl ...