d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev17071727374314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
May 18 2008 09:05am
Quote (fifky-OVA @ Sun, May 18 2008, 03:57pm)
tj jako neco top secret jo? biggrin.gif mno ja mam cele jsp v **** takze mi nejaky ten warn nevadi smile.gif


vouch smile.gif warn sem warn tam...je to fuk
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 18 2008 09:13am
Quote (ghetofu @ Sun, May 18 2008, 03:05pm)
vouch smile.gif  warn sem warn tam...je to fuk


hlavni je si vesele trepat koulema
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 18 2008 09:17am
Quote (Leri @ Sun, May 18 2008, 03:13pm)
hlavni je si vesele trepat koulema




biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 18 2008 12:25pm
http://www.youtube.com/watch?v=pShf2VuAu_Q&feature=bz303 - rozhodně zajímavé video s lehkým gay podtextem laugh.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
May 18 2008 12:32pm
Quote (MrReaper @ Sun, May 18 2008, 06:25pm)
http://www.youtube.com/watch?v=pShf2VuAu_Q&feature=bz303  - rozhodně zajímavé video s lehkým gay podtextem laugh.gif


moc sem nepochopil ten gay podtext biggrin.gif možná až na ty rrůžový spoďáry biggrin.gif

jinak dobří akrobati tongue.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 18 2008 12:48pm
Quote (mortwatcher @ Sun, 18 May 2008, 19:32)
moc sem nepochopil ten gay podtext biggrin.gif možná až na ty rrůžový spoďáry biggrin.gif


pochopil, ale jen napůl... 4 chlapi a do toho růžové spoďáry? není vám to divné?
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
May 18 2008 04:03pm
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 18 2008 04:14pm
Quote (mortwatcher @ Sun, 18 May 2008, 23:03)


epic

ale stare tongue.gif

tu je komplet kolekcia harasmentov ot toho typana biggrin.gif

http://www.ventriloharassment.org/1-10.htm
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 21 2008 07:33am



a jeste biggrin.gif

Quote
<a> Znate někdo e-mail na hlavního programátora Warcraftu 3?
<b> naco prosimte? objevil si bug a chces mu ho nahlasit? smile.gif
<a> Už nic, tu misi jsem udělal...


This post was edited by Leri on May 21 2008 07:35am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev17071727374314Next
Add Reply New Topic New Poll