d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pochlubte Se Muzikou. > Všechny žánry.
Prev17071727374164Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Dec 19 2008 02:59am


Ian Carey - Keep on rising (radio remix)
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 19 2008 06:30am


Soundtrack k serialu Over There .. mozna nekdo znate
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Dec 20 2008 01:49pm
Member
Posts: 1,437
Joined: Dec 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 21 2008 08:42am
gz
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Dec 21 2008 03:24pm


Tady tohle jsem zpíval , tleskal skakal řval tahal se za vlasy protože jak to ten hajzl zahral tak jsem si myslel že chcipnu i když bylo 6 rano a byl jsem vyšťaveny.
Prostě Armin to v te Praze tak rozjel jak nikdy.Těším se až si budu moct stáhnout ten SETÍK protože hrál uplně maximalni progres až trošku do techna a uplně přehnané vokální trancíky tongue.gif no hotovka.

A bylo toho vííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííc

Srdičko .)

This post was edited by Runn3r on Dec 21 2008 03:32pm
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Dec 21 2008 03:36pm


Ten v tom bílém tričku se svetrem obvázaným přes rameno v pul 6 rano jsem byl ja smile.gif a ten s tou kšiltovkou kámoš smile.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Dec 21 2008 04:13pm
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 22 2008 05:46am
Quote (Runn3r @ Sun, Dec 21 2008, 09:36pm)
http://www.youtube.com/watch?v=Ktsp0lsURFM

Ten v tom bílém tričku se svetrem obvázaným přes rameno v pul 6 rano jsem byl ja smile.gif a ten s tou kšiltovkou kámoš smile.gif


spis to vypada na nejaky zombie sraz tommy biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Dec 22 2008 05:57am
Quote (fifky-OVA @ Mon, Dec 22 2008, 12:46pm)
spis to vypada na nejaky zombie sraz tommy biggrin.gif


to bylo 6 rano to už byl každý kantare biggrin.gif + ten zvuk dělaj ty basy , ke konci sem si myslel že jsem někde na teknech biggrin.gif Ale nevim jestli jsem neměl haldy byl jsem už dost zničeny rofl.gif

- Já rofl.gif

http://www.youtube.com/watch?v=h2bU1KcJ3mg wub.gif

Mocná wub.gif

This post was edited by Runn3r on Dec 22 2008 06:04am
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Dec 22 2008 06:00am
Quote (Runn3r @ Sun, Dec 21 2008, 09:36pm)
http://www.youtube.com/watch?v=Ktsp0lsURFM

Ten v tom bílém tričku se svetrem obvázaným přes rameno v pul 6 rano jsem byl ja smile.gif a ten s tou kšiltovkou kámoš smile.gif


Peknej shit sad.gif Ta hudba

This post was edited by N3cum on Dec 22 2008 06:13am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev17071727374164Next
Add Reply New Topic New Poll