Quote (Leri @ Sat, 17 May 2008, 23:17)
nj v tom mojem neni ten satan

lol, sem si vubec nevsim, ze si to postnul taky

btw. ten dedek na konci me uplne nejvic slozil

, jsem se fakt valel smichy

Quote (Nipik @ Sat, 17 May 2008, 23:21)
jj to sem uz videl hodnekrat ale je to furt dost vtipny

jj, dneska jsem si to pustil po delsi dobe a divam se na to porad dokola, je to fakt naprosto neuveritelny
This post was edited by Rapyjer on May 17 2008 04:24pm