[QUOTE=fifky-OVA,Tue, 24 Jul 2007, 13:09][QUOTE=Karbec,Tue, Jul 24 2007, 11:06am][QUOTE=fifky-OVA,Tue, 24 Jul 2007, 13:05][QUOTE=Karbec,Tue, Jul 24 2007, 10:59am][QUOTE=fifky-OVA,Tue, 24 Jul 2007, 11:58][QUOTE=otko,Tue, Jul 24 2007, 09:18am][QUOTE=Esantin,Tue, 24 Jul 2007, 10:09][QUOTE=IqLimited,Tue, Jul 24 2007, 08:23am][QUOTE=fifky-OVA,Tue, Jul 24 2007, 08:21am][QUOTE=Karbec,Mon, Jul 23 2007, 10:03pm]J DELAL SEM MU ASI 5 SIGU ZADARA JAK KOKOT A PAK ME POSLAL DOPRDELE
Based On TRUE Story[/QUOTE]
ty si hlavne srovnej v hlave to sve spamovani..[/QUOTE]
ja mam karbce rad. a spamujou tady vsichni. a dokud se o to tady nebude starat nekdo kdo za to bude strasit warnama, tak to tady bude porad stejne.

jestli se mejlim, tak pripadne pripominky prosim pm, at se tady nespamuje

[/QUOTE]
mno mě to už tady ani nějak nevadí,už sem si na ty spamy zvyk. a ani nevim jestli by bylo dobrý kdyby tu každej měl xx% warn ^^[/QUOTE]
od coho je forum ked nemozes spamovat

[/QUOTE]
nj.. ale muze si kurva ty posty huntit nekde jinde a ne tady.. speedy napise at nikdo nequotuje jeho posty a co karbec hned udela..[/QUOTE]
drz hubu udelalo to asi 5 lidi[/QUOTE]
tak ne ze jsi jen smaper.. ty neumis ani pocitat..

[/QUOTE]
omg uz tady cucas z prstu jen pioviny aby sis dal +1..
stfu[/QUOTE]
zadne picoviny z prstu necucam.. nepotrebuju +1 jako ty jestli ces neco resit pouzij pm ( mas vyjimecne pravdu nebudeme tady spamovat )[/QUOTE]
chces moralizovat a dal se hadas .. toto mu slo napsat pres pm, ne ?