d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Levely?
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jul 4 2007 06:23am
Quote (ghetofu @ Wed, 4 Jul 2007, 14:03)
Quote (Megafusion @ Wed, Jul 4 2007, 11:47am)
Quote (ghetofu @ Wed, 4 Jul 2007, 11:55)
Hero prodavá párky na Václaváku. Parkrat jsem je tam žral, ale nic moc.


haha, sak to by mohol aj pritom hrat d2 biggrin.gif


to je jasné smile.gif Když jsem si objednaval Burger menu tak se mě zeptal jestli chci enigmu nebo Coh. Chudaček je z toho diabla zmatený.


mno kdyby se zeptal jenom "CoH?" tak bych to pochopil... (Cheese or Ham? Burger)
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 4 2007 06:33am
Quote (MrReaper @ Wed, Jul 4 2007, 12:23pm)
Quote (ghetofu @ Wed, 4 Jul 2007, 14:03)
Quote (Megafusion @ Wed, Jul 4 2007, 11:47am)
Quote (ghetofu @ Wed, 4 Jul 2007, 11:55)
Hero prodavá párky na Václaváku. Parkrat jsem je tam žral, ale nic moc.


haha, sak to by mohol aj pritom hrat d2 biggrin.gif


to je jasné smile.gif Když jsem si objednaval Burger menu tak se mě zeptal jestli chci enigmu nebo Coh. Chudaček je z toho diabla zmatený.


mno kdyby se zeptal jenom "CoH?" tak bych to pochopil... (Cheese or Ham? Burger)


Hehe ale rekl i jestli nechci ENIGMU...to uz asi neni v poradku nebo snad ano?
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jul 4 2007 11:19am
Quote (ghetofu @ Wed, 4 Jul 2007, 13:03)
Quote (Megafusion @ Wed, Jul 4 2007, 11:47am)
Quote (ghetofu @ Wed, 4 Jul 2007, 11:55)
Hero prodavá párky na Václaváku. Parkrat jsem je tam žral, ale nic moc.


haha, sak to by mohol aj pritom hrat d2 biggrin.gif


to je jasné smile.gif Když jsem si objednaval Burger menu tak se mě zeptal jestli chci enigmu nebo Coh. Chudaček je z toho diabla zmatený.


xDDDDDDDDDD
ty lamko uz ti nedam zadny parek sad.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 4 2007 11:21am
ty voe Hero promin...musim uznat ze tvoje Coh a Enigma parky jsou fakt dobre smile.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jul 4 2007 11:22am
Quote (ghetofu @ Wed, 4 Jul 2007, 18:21)
ty voe Hero promin...musim uznat ze tvoje Coh a Enigma parky jsou fakt dobre smile.gif


to bych rek!!
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 4 2007 11:23am
Quote (hero_cz @ Wed, Jul 4 2007, 05:22pm)
Quote (ghetofu @ Wed, 4 Jul 2007, 18:21)
ty voe Hero promin...musim uznat ze tvoje Coh a Enigma parky jsou fakt dobre smile.gif


to bych rek!!


Dobře ukecal si mě... smile.gif Omlouvám se ti!
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jul 4 2007 11:45am
Quote (ghetofu @ Wed, Jul 4 2007, 05:23pm)
Quote (hero_cz @ Wed, Jul 4 2007, 05:22pm)
Quote (ghetofu @ Wed, 4 Jul 2007, 18:21)
ty voe Hero promin...musim uznat ze tvoje Coh a Enigma parky jsou fakt dobre smile.gif


to bych rek!!


Dobře ukecal si mě... smile.gif Omlouvám se ti!


ja taky, sry hero.
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Jul 4 2007 03:04pm
Hmm tie parky musia byt gg, tak skoro a predavat uz coh a enigma biggrin.gif, musis byt milionar...
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 5 2007 01:38am
Quote (hero_cz @ Wed, Jul 4 2007, 05:19pm)
Quote (ghetofu @ Wed, 4 Jul 2007, 13:03)
Quote (Megafusion @ Wed, Jul 4 2007, 11:47am)
Quote (ghetofu @ Wed, 4 Jul 2007, 11:55)
Hero prodavá párky na Václaváku. Parkrat jsem je tam žral, ale nic moc.


haha, sak to by mohol aj pritom hrat d2 biggrin.gif


to je jasné smile.gif Když jsem si objednaval Burger menu tak se mě zeptal jestli chci enigmu nebo Coh. Chudaček je z toho diabla zmatený.


xDDDDDDDDDD
ty lamko uz ti nedam zadny parek sad.gif


Nejsou ty párky nadupované? Aby mi nepoofnul na tácku...
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Jul 5 2007 02:47am
Quote (st3pix @ Thu, 5 Jul 2007, 09:38)
Quote (hero_cz @ Wed, Jul 4 2007, 05:19pm)
Quote (ghetofu @ Wed, 4 Jul 2007, 13:03)
Quote (Megafusion @ Wed, Jul 4 2007, 11:47am)
Quote (ghetofu @ Wed, 4 Jul 2007, 11:55)
Hero prodavá párky na Václaváku. Parkrat jsem je tam žral, ale nic moc.


haha, sak to by mohol aj pritom hrat d2 biggrin.gif


to je jasné smile.gif Když jsem si objednaval Burger menu tak se mě zeptal jestli chci enigmu nebo Coh. Chudaček je z toho diabla zmatený.


xDDDDDDDDDD
ty lamko uz ti nedam zadny parek sad.gif


Nejsou ty párky nadupované? Aby mi nepoofnul na tácku...


to by teda bolo, zaplatit majland a zrazu poof.. A parok v riti, potom by si siel do scammer accusations, hero ma scammol, stratil som penaze!!!
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll