d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Level 1-96 Za 24h ?
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 23 2007 11:01am
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 11:17)
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 11:15am)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:13)
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 13:12)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:11)
neco malo smile.gif ja o tom nevim nic, pac sem se dycky jen vezl, jako spravna lamca, a stejne tomu neverim wink.gif


no vidíš to, a já jel třeba taky 6 lvl servisů denně .D


a nic nereknes smile.gif priste gimme echo wink.gif


no on se se mnou většinou už někdo vezl, skoro pořád full game


nj hral si se mnou wink.gif hej na tohle nebudu odepisovat pač se do mě pusti cele cz/sk wink.gif ~ speedy by určitě nedal 1-95 wink.gif ale johann klidně wink.gif a jak řikam ti anci ti davaji expy jak kurvy wink.gif nm @ hell wink.gif


runnere je vidět že jsi se mnou už dlouho nehrál smile.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 23 2007 12:09pm
jen se vytahujete nic vic ste oba low
edit:kdyby jste si dobre precetly ten topic tak johan ten ls ani nedela

This post was edited by sapier on Jun 23 2007 12:13pm
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Jun 23 2007 12:23pm
Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 18:30)
Proste je to nerealne a basta, akorat si honi svoje ego jako vdycky.


sak jj, neda sa z 1-96 za 24 hodin... picovina
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 23 2007 12:45pm
Quote (Megafusion @ Sat, 23 Jun 2007, 18:23)
Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 18:30)
Proste je to nerealne a basta, akorat si honi svoje ego jako vdycky.


sak jj, neda sa z 1-96 za 24 hodin... picovina


halvně jde o to že je to scl a on dělá jen hcl servs ..... jen polemizujeme že nemá šanci , got it baní ? nebo je to too low na tvé " too high iq" ?

This post was edited by FF-speed on Jun 23 2007 12:45pm
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 23 2007 01:37pm
Quote (FF-speed @ Sat, Jun 23 2007, 07:45pm)
Quote (Megafusion @ Sat, 23 Jun 2007, 18:23)
Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 18:30)
Proste je to nerealne a basta, akorat si honi svoje ego jako vdycky.


sak jj, neda sa z 1-96 za 24 hodin... picovina


halvně jde o to že je to scl a on dělá jen hcl servs ..... jen polemizujeme že nemá šanci , got it baní ? nebo je to too low na tvé " too high iq" ?


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 01:40pm
Quote (FF-speed @ Sat, 23 Jun 2007, 20:45)
Quote (Megafusion @ Sat, 23 Jun 2007, 18:23)
Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 18:30)
Proste je to nerealne a basta, akorat si honi svoje ego jako vdycky.


sak jj, neda sa z 1-96 za 24 hodin... picovina


halvně jde o to že je to scl a on dělá jen hcl servs ..... jen polemizujeme že nemá šanci , got it baní ? nebo je to too low na tvé " too high iq" ?


no tak uz vsici rekli, ze je to hovadina a ted bych fakt rad videl, jestli to ten typek zmakne wink.gif kdo ma 10k fg na bet & win ? smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 23 2007 01:53pm
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 19:40)
Quote (FF-speed @ Sat, 23 Jun 2007, 20:45)
Quote (Megafusion @ Sat, 23 Jun 2007, 18:23)
Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 18:30)
Proste je to nerealne a basta, akorat si honi svoje ego jako vdycky.


sak jj, neda sa z 1-96 za 24 hodin... picovina


halvně jde o to že je to scl a on dělá jen hcl servs ..... jen polemizujeme že nemá šanci , got it baní ? nebo je to too low na tvé " too high iq" ?


no tak uz vsici rekli, ze je to hovadina a ted bych fakt rad videl, jestli to ten typek zmakne wink.gif kdo ma 10k fg na bet & win ? smile.gif


čaro chlape on to dělat nebude ......... biggrin.gif psal to že je škoda že nechce lvl serv na hcl euro či east ... on žádá scl ..... tzn .... nedělá to wink.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jun 23 2007 01:55pm
Quote (FF-speed @ Sat, Jun 23 2007, 07:53pm)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 19:40)
Quote (FF-speed @ Sat, 23 Jun 2007, 20:45)
Quote (Megafusion @ Sat, 23 Jun 2007, 18:23)
Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 18:30)
Proste je to nerealne a basta, akorat si honi svoje ego jako vdycky.


sak jj, neda sa z 1-96 za 24 hodin... picovina


halvně jde o to že je to scl a on dělá jen hcl servs ..... jen polemizujeme že nemá šanci , got it baní ? nebo je to too low na tvé " too high iq" ?


no tak uz vsici rekli, ze je to hovadina a ted bych fakt rad videl, jestli to ten typek zmakne wink.gif kdo ma 10k fg na bet & win ? smile.gif


čaro chlape on to dělat nebude ......... biggrin.gif psal to že je škoda že nechce lvl serv na hcl euro či east ... on žádá scl ..... tzn .... nedělá to wink.gif


zkracene jsi chtel rict, ze machroval
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 23 2007 02:01pm
Quote (undead_lord @ Sat, 23 Jun 2007, 19:55)
Quote (FF-speed @ Sat, Jun 23 2007, 07:53pm)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 19:40)
Quote (FF-speed @ Sat, 23 Jun 2007, 20:45)
Quote (Megafusion @ Sat, 23 Jun 2007, 18:23)
Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 18:30)
Proste je to nerealne a basta, akorat si honi svoje ego jako vdycky.


sak jj, neda sa z 1-96 za 24 hodin... picovina


halvně jde o to že je to scl a on dělá jen hcl servs ..... jen polemizujeme že nemá šanci , got it baní ? nebo je to too low na tvé " too high iq" ?


no tak uz vsici rekli, ze je to hovadina a ted bych fakt rad videl, jestli to ten typek zmakne wink.gif kdo ma 10k fg na bet & win ? smile.gif


čaro chlape on to dělat nebude ......... biggrin.gif psal to že je škoda že nechce lvl serv na hcl euro či east ... on žádá scl ..... tzn .... nedělá to wink.gif


zkracene jsi chtel rict, ze machroval


exactly ^^
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 23 2007 02:09pm
pekne asi po 70 postech ste na to prisli biggrin.gif

This post was edited by sapier on Jun 23 2007 02:11pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll