Quote (sapier @ Sun, 24 Jun 2007, 19:27)
Quote (dessa5 @ Sun, Jun 24 2007, 06:21pm)
pánové (a dámy),
pojede taky někdo hcl classic cca během prvního tejdne?
rád bych udělal rusherku, ale chci aspoň někoho do party, ať to nemusiom kosit vsecko sam.
ty uz zase myslis na ls

kdyz tak pomuzu kdyz bude cas

vis jakej ranec ted bude za lvl serv?
