[QUOTE=sobzc,Wed, Jul 11 2007, 02:05pm][QUOTE=otko,Mon, Jul 9 2007, 10:10am][QUOTE=sobzc,Mon, 9 Jul 2007, 11:06][QUOTE=M0f0,Mon, Jul 9 2007, 08:48am][QUOTE=sobzc,Mon, 9 Jul 2007, 10:41][QUOTE=Sentinel4,Mon, Jul 9 2007, 08:25am][QUOTE=Leri,Mon, Jul 9 2007, 08:04am][QUOTE=Sentinel4,Sun, Jul 8 2007, 08:45pm][QUOTE=unknown_spirit,Sun, Jul 8 2007, 04:23pm][QUOTE=Runn3r,Sun, 24 Jun 2007, 11:40]
fresh úraz--> vylomený přední zub 
[/QUOTE]
Dobře Sobe !!! musim te pochvalit.[/QUOTE]
myslim si, ze okp je dobrej.[/QUOTE]
nekomu tady smrdi nohy

[/QUOTE]
sobovi.[/QUOTE]
ыщищмш тшлвя туыьквш тщря[/QUOTE]
multi?[/QUOTE]
niet[/QUOTE]
zoberte ho do justice mne je sympaticky

[/QUOTE]
in mother russia only justice - mafia...no other naprava[/QUOTE]
stalin