Quote (Esantin @ Sun, 3 Jun 2007, 10:18)
teïsi chci nechat narùst dlouhý vlasy, teda snažim se..
ale nechci vypadat jako mùj kámoš, kterej nebyl u holièe asi 7let

no pokud to patricne udrzuje tak neni problem imho, ja treba nebyl u holice dva a pul roku a no problem, vlasy mi nepadaj, jsou zdrave, proste pohodka
Sobe ja mam delsi vlasy nez polovina holek co znam

Leraku taky jsem si to rikal, ale pak jsem to zkusil a fakt na tom nic neni