d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŒeské a Slovenské > Osobni Fota > Chcem vidìt vaše xichty ;)
Prev167891025Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 2 2007 05:19pm
Quote (doobik @ Sat, 2 Jun 2007, 23:24)
JJ,kratke vlasy a nazi oblecenie,tak to ma byt....




Dlhe vlasy roxx !


Gratuluju, èekal jsem kdo se chytí.
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 2 2007 05:24pm
Quote (MrReaper @ Sat, 2 Jun 2007, 20:37)
Quote (Leri @ Sat, 2 Jun 2007, 21:26)
dneska jsem se sam vlastnorucne ostrihal, je to cerstve a svezi wink.gif


co takhle nechat si vlastnorucne narust dlouhe haro? smile.gif


Sob
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Jun 2 2007 05:26pm
Este stale a vzdy budem...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 3 2007 01:20am
Quote (unknown_spirit @ Sun, Jun 3 2007, 12:24am)
Quote (MrReaper @ Sat, 2 Jun 2007, 20:37)
Quote (Leri @ Sat, 2 Jun 2007, 21:26)
dneska jsem se sam vlastnorucne ostrihal, je to cerstve a svezi wink.gif


co takhle nechat si vlastnorucne narust dlouhe haro? smile.gif


Sob


to ale každej ví.. mam stejnì dlouhý vlasy jak moje buchta smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 3 2007 02:18am
teïsi chci nechat narùst dlouhý vlasy, teda snažim se..
ale nechci vypadat jako mùj kámoš, kterej nebyl u holièe asi 7let biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 3 2007 04:29am
Quote (Esantin @ Sun, 3 Jun 2007, 10:18)
teïsi chci nechat narùst dlouhý vlasy, teda snažim se..
ale nechci vypadat jako mùj kámoš, kterej nebyl u holièe asi 7let biggrin.gif


no pokud to patricne udrzuje tak neni problem imho, ja treba nebyl u holice dva a pul roku a no problem, vlasy mi nepadaj, jsou zdrave, proste pohodka
Sobe ja mam delsi vlasy nez polovina holek co znam laugh.gif
Leraku taky jsem si to rikal, ale pak jsem to zkusil a fakt na tom nic neni smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 3 2007 04:52am
Quote (MrReaper @ Sun, Jun 3 2007, 10:29am)
Quote (Esantin @ Sun, 3 Jun 2007, 10:18)
teïsi chci nechat narùst dlouhý vlasy, teda snažim se..
ale nechci vypadat jako mùj kámoš, kterej nebyl u holièe asi 7let biggrin.gif


no pokud to patricne udrzuje tak neni problem imho, ja treba nebyl u holice dva a pul roku a no problem, vlasy mi nepadaj, jsou zdrave, proste pohodka
Sobe ja mam delsi vlasy nez polovina holek co znam laugh.gif
Leraku taky jsem si to rikal, ale pak jsem to zkusil a fakt na tom nic neni smile.gif


jenže on to moc neudržuje biggrin.gif obèas se uèeše mno biggrin.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 02:24am
tak zmrdi, new ladder = time to new hair style ...

at se mate cemu zasmat a some +1 free for you ..

Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 23 2007 02:24am
NEEEEEEEEEEEEE LOOOOOOOOOOOOOOL JA S NIM NEHRAJU
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 23 2007 02:57am
NICE ! ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev167891025Next
Closed New Topic New Poll