Quote (FF-speed @ Tue, Jun 5 2007, 06:42pm)
Quote (Sentinel4 @ Tue, 5 Jun 2007, 18:24)
Quote (Sobcz @ Tue, Jun 5 2007, 06:10pm)
Quote (Karbec @ Tue, Jun 5 2007, 06:56pm)
Quote (Sentinel4 @ Tue, 5 Jun 2007, 19:49)
ono neni HIP-HOP jako HIP-HOP......
zlate reggae
no..
vocuh
souhlas s vikym
j ale HIP-HOP i HIP-HOP sou voba nahovno

edit: sry za tu zaujatost.. to mas za spam v mym topicu Karbiku

sob sux, vouch?
viki ty posloucháš hip hop ?

..... to sis u mì udìlal mínus

proc? soudit lidi podle hudby je hloupost speede.
ja HIP-HOP moc neosloucham, ale oproti jinym stylum (napr disco atd) ho mam radsi a nejaky ten cesky/slovensky, nebo nejaky stary si poslechnu, ale 50 cent, g-bla bla taky nesnasim a z tech lidi ma srandu..