Quote (undead_lord @ Tue, May 22 2007, 06:15pm)
Quote (Leri @ Tue, May 22 2007, 03:26pm)
chodim andy meph, eldrich shenk, a mam tolik veci, ze jsem strasne moc nechutne bohaty a nevim co s nima
jsem nekde slysel ze bohaty lidi jsou lakomi, proto maji tolik veci

vitej do spolku bohatych lidi

Diky, citim se tady jako novacek, ale snad si na to zvyknu