d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lidi Kam Chodite Nejcasteji Na Mf > thx
Prev167891016Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
May 22 2007 09:01am
nvm

This post was edited by undead_lord on May 22 2007 09:01am
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 22 2007 09:26am
chodim andy meph, eldrich shenk, a mam tolik veci, ze jsem strasne moc nechutne bohaty a nevim co s nima
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 22 2007 09:27am
Quote (Leri @ Tue, May 22 2007, 03:26pm)
chodim andy meph, eldrich shenk, a mam tolik veci, ze jsem strasne moc nechutne bohaty a nevim co s nima


lol ....
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 22 2007 09:28am
Quote (Leri @ Tue, May 22 2007, 03:26pm)
chodim andy meph, eldrich shenk, a mam tolik veci, ze jsem strasne moc nechutne bohaty a nevim co s nima


nechceš mi nìjaké dát? biggrin.gif ^^
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 22 2007 09:33am
Quote (CarodeJ @ Tue, May 22 2007, 03:27pm)
Quote (Leri @ Tue, May 22 2007, 03:26pm)
chodim andy meph, eldrich shenk, a mam tolik veci, ze jsem strasne moc nechutne bohaty a nevim co s nima


lol ....


Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 22 2007 12:09pm
Quote (Leri @ Tue, 22 May 2007, 17:26)
chodim andy meph, eldrich shenk, a mam tolik veci, ze jsem strasne moc nechutne bohaty a nevim co s nima


davej a nekecej.
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
May 22 2007 12:15pm
Quote (Leri @ Tue, May 22 2007, 03:26pm)
chodim andy meph, eldrich shenk, a mam tolik veci, ze jsem strasne moc nechutne bohaty a nevim co s nima


jsem nekde slysel ze bohaty lidi jsou lakomi, proto maji tolik veci smile.gif

vitej do spolku bohatych lidi biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 22 2007 12:23pm
Quote (undead_lord @ Tue, May 22 2007, 06:15pm)
Quote (Leri @ Tue, May 22 2007, 03:26pm)
chodim andy meph, eldrich shenk, a mam tolik veci, ze jsem strasne moc nechutne bohaty a nevim co s nima


jsem nekde slysel ze bohaty lidi jsou lakomi, proto maji tolik veci smile.gif

vitej do spolku bohatych lidi biggrin.gif


Diky, citim se tady jako novacek, ale snad si na to zvyknu smile.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 22 2007 03:45pm
Quote (undead_lord @ Tue, May 22 2007, 06:15pm)
Quote (Leri @ Tue, May 22 2007, 03:26pm)
chodim andy meph, eldrich shenk, a mam tolik veci, ze jsem strasne moc nechutne bohaty a nevim co s nima


jsem nekde slysel ze bohaty lidi jsou lakomi, proto maji tolik veci smile.gif

vitej do spolku bohatych lidi biggrin.gif


lakomej se nezda smile.gif ovsem bohatej ... zalezi na uhlu pohledu wink.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 22 2007 04:04pm
Quote (Leri @ Tue, May 22 2007, 07:23pm)
Quote (undead_lord @ Tue, May 22 2007, 06:15pm)
Quote (Leri @ Tue, May 22 2007, 03:26pm)
chodim andy meph, eldrich shenk, a mam tolik veci, ze jsem strasne moc nechutne bohaty a nevim co s nima


jsem nekde slysel ze bohaty lidi jsou lakomi, proto maji tolik veci smile.gif

vitej do spolku bohatych lidi biggrin.gif


Diky, citim se tady jako novacek, ale snad si na to zvyknu smile.gif


ja sem kruh tehle lidi predcasem rad opustil ^^ este ze tak
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev167891016Next
Add Reply New Topic New Poll