Quote (Radmag @ Thu, May 3 2007, 12:32pm)
Quote (Radmag @ Thu, May 3 2007, 07:01am)
GIEB !
ja bych to nikomu nedal...
ja
uz sem to dal pro me to nema uz cenu a kamos me asi zvyklal na wowy s
datacem na serveru ktery prej nepada a je gozu tak az budu mit skoro po
zavereckach tak zacnu hrat:)
Neoficialne servery ani neskusaj, akurat budes znechuteny.