Quote (Sobcz @ Sun, May 20 2007, 01:00pm)
Quote (undead_lord @ Sun, May 20 2007, 01:36pm)
jsem zapomnel dodat, ze plati jenom pro 90 min hry. Neni zvykem tipovat po penaltach ^^
todle bylo v druhym prodlouzeni

no .. nemel bych ti to uznat. Neposlals mi ani ty fg ze zacatku ..
ale uznam ti to, ale musis pockat nez vyhraju neco v raffle abych ti to splatil ^^