d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Občané Romské Národnosti > :P
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 28 2007 11:46am
Quote (zerkii @ Wed, 28 Mar 2007, 18:41)
Teď jsem zase viděl co vyváděj ty opičáci ve Francii, to je fakt už síla.

Až to bude na webu tak hodím link.


http://zpravy.idnes.cz/parizska-mladez-nicila-kvuli-cernemu-pasazerovi-nadrazi-pej-/zahranicni.asp?c=A070328_141337_zahranicni_ad

Všechno to byla přistěhovalestecká pakáž z Afriky.

Video zatím ještě není.

This post was edited by zerkii on Mar 28 2007 11:46am
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
Mar 28 2007 12:38pm
13rocny cierny pasazier? ano, takych mlatit ak ich nemlatia rodicia
Member
Posts: 5,536
Joined: Feb 27 2006
Gold: 2,942.45
Apr 3 2007 05:29am
dnes mi přišel tenhle Email: :-D

Básnička:

Mě Romové nevadí - mě serou...

Kdybych já byl barevný,
měl bych život nádherný:
živil by mě český stát,
já jen tančil, pil a krad.
Souložil bych jako kanec
a peněz měl plný ranec.
Po světě pak cestoval,
v Strassburgu si stěžoval.
Nezabýval bych se prací,
živil bych se emigrací.
Příslušníci jiné rasy
mají u nás zlaté časy.
I ten Cikán zdivočelý
ze Spiše i Pováží,
houfně do Čech stěhuje se
za svou černou pakáží.
Vítej v zemi zaslíbené
náš národní hoste!
Díky tobě populace
zkvalitní a vzroste....

Pošli tuto báseň 2 lidem jinak tě do 2 dnů voberou cikáni o všechny prachy.
A ve sportce vyhraješ romské dítě. Pokud si ho nevyzvedneš do dvou dnů,
pošlou ti celou rodinu!!!

Já jsem to raději poslal 12 lidem!!!
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Apr 3 2007 09:02am
Quote (Mike de Sade @ Tue, 3 Apr 2007, 12:29)
dnes mi přišel tenhle Email: :-D

Básnička:

Mě Romové nevadí - mě serou...

Kdybych já byl barevný,
měl bych život nádherný:
živil by mě český stát,
já jen tančil, pil a krad.
Souložil bych jako kanec
a peněz měl plný ranec.
Po světě pak cestoval,
v Strassburgu si stěžoval.
Nezabýval bych se prací,
živil bych se emigrací.
Příslušníci jiné rasy
mají u nás zlaté časy.
I ten Cikán zdivočelý
ze Spiše i Pováží,
houfně do Čech stěhuje se
za svou černou pakáží.
Vítej v zemi zaslíbené
náš národní hoste!
Díky tobě populace
zkvalitní a vzroste....

Pošli tuto báseň 2 lidem jinak tě do 2 dnů voberou cikáni o všechny prachy.
A ve sportce vyhraješ romské dítě. Pokud si ho nevyzvedneš do dvou dnů,
pošlou ti celou rodinu!!!

Já jsem to raději poslal 12 lidem!!!


lol biggrin.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 30 2007 02:02pm
up
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 30 2007 02:15pm
Nic ve zlim proti turistům
když se sem chtěj podívat
jenže není možný tady žít a taky pracovat
co to bylo za ránu, kdo nám to sem z dálky spad
černý oči, černý tělo to není můj kamarád.
Bílá liga, bílá síla
bílá liga, bílá síla
bílá liga je bílá bílá
vyčisti si boty, přijde tvoje síla
bílá síla mě zaslepila, černou duši mi vybělila.
Morálku maj jinou
vychování taky
jak my nikdy nebudou
nevěř na zázraky
a za křivý slovo to tě nožem pobodaj
tak proč nám sem zabijáky posílaj.
Bílá liga, bílá síla
bílá liga, bílá síla
bílá liga je bílá bílá
vyčisti si boty, přijde tvoje síla
bílá síla mě zaslepila, černou duši mi vybělila.
Morálku maj jinou
vychování taky
jak my nikdy nebudou
nevěř na zázraky
a za křivý slovo to tě nožem pobodaj
tak proč nám sem zabijáky posílaj.
Bílá liga, bílá síla
bílá liga, bílá síla
bílá liga je bílá bílá
vyčisti si boty, přijde tvoje síla
bílá síla mě zaslepila, černou duši mi vybělila

This post was edited by Leri on May 30 2007 02:15pm
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 30 2007 02:18pm
Quote (Leri @ Wed, May 30 2007, 08:15pm)
Nic ve zlim proti turistům
když se sem chtěj podívat
jenže není možný tady žít a taky pracovat
co to bylo za ránu, kdo nám to sem z dálky spad
černý oči, černý tělo to není můj kamarád.
Bílá liga, bílá síla
bílá liga, bílá síla
bílá liga je bílá bílá
vyčisti si boty, přijde tvoje síla
bílá síla mě zaslepila, černou duši mi vybělila.
Morálku maj jinou
vychování taky
jak my nikdy nebudou
nevěř na zázraky
a za křivý slovo to tě nožem pobodaj
tak proč nám sem zabijáky posílaj.
Bílá liga, bílá síla
bílá liga, bílá síla
bílá liga je bílá bílá
vyčisti si boty, přijde tvoje síla
bílá síla mě zaslepila, černou duši mi vybělila.
Morálku maj jinou
vychování taky
jak my nikdy nebudou
nevěř na zázraky
a za křivý slovo to tě nožem pobodaj
tak proč nám sem zabijáky posílaj.
Bílá liga, bílá síla
bílá liga, bílá síla
bílá liga je bílá bílá
vyčisti si boty, přijde tvoje síla
bílá síla mě zaslepila, černou duši mi vybělila


bereš mě to z ust biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 30 2007 02:31pm
udělej radąi EP char kdyľ máą tolik FG ty lamere
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
May 30 2007 02:38pm
stop rasism, nerds !!!
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 30 2007 02:42pm
Quote (melcz @ Wed, May 30 2007, 08:38pm)
stop rasism, nerds !!!


force us to do it ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll