Quote (Sobcz @ Sun, 7 Jan 2007, 18:34)
pridavam:
< Winamp Playing: Bob Marley - No Woman No Cry >
a to neni provokace..

hej tak to jsem zaradil do playlistu na kamosciny narozky kde jsem tento patek poustel hudbu, akce se vydarila jak prase, proste mazec

pak jsem tam mel od Boba jeste neco, myslim I Shot the Sheriff... no a jinka jsem poustel jeste ska, punk a rock

(na metal tam nebyl nikdo staveny tak jsem to radsi vzdal

)