☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Vánoce->dárky > A Vše Kolem
Prev
1
6
7
8
9
10
14
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2491
Replies: 134
Track Topic
Kebs
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold
:
2,227.00
#71
Dec 7 2008 07:09am
Quote (Foxcompany @ Sun, Dec 7 2008, 02:09pm)
tohle me pouze utvrzuje v tom ze neprijedes
JJ nepřijmu ale abys tam byl ty ty debile
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#72
Dec 7 2008 07:10am
omfg kebs ty jsi snad nejvetsi retard ktery tu kdy byl
nipik byl oproti tobe zlaty
Kebs
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold
:
2,227.00
#73
Dec 7 2008 07:10am
Quote (Foxcompany @ Sun, Dec 7 2008, 02:09pm)
tohle me pouze utvrzuje v tom ze neprijedes
to tak utvrzuje že to beru vážně ty chcichtíku
Foxcompany
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold
:
80.00
Warn: 10%
#74
Dec 7 2008 07:12am
Quote (Kebs @ Sun, 7 Dec 2008, 13:10)
to tak utvrzuje že to beru vážně ty chcichtíku
beres to vazne tak ok v 9 na parkovisti / ja tam budu pac je to kousek od myho baraku + urcite nebudu mit nic lepsiho na praci
This post was edited by Foxcompany on Dec 7 2008 07:16am
Nergalka
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold
:
46,901.85
#75
Dec 7 2008 09:34am
Myslim ze tenhle topic je opet z velke vetsiny na danne tema ( pokud tedy neni darkem mysleno rozbiti zubu atp.)
MrReaper
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold
:
1,116.00
#76
Dec 7 2008 09:58am
Quote (Nergalka @ Sun, 7 Dec 2008, 16:34)
Myslim ze tenhle topic je opet z velke vetsiny na danne tema ( pokud tedy neni darkem mysleno rozbiti zubu atp.)
nech je, treba se aspon opravdu zabijou navzajem a bude klid... aspon vidis jaky nesmysl je hazet me pod metro
Wourly
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold
:
10.11
#77
Dec 7 2008 10:00am
Vánoce -> Párky
Nergalka
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold
:
46,901.85
#78
Dec 7 2008 10:14am
Quote (MrReaper @ Sun, Dec 7 2008, 03:58pm)
nech je, treba se aspon opravdu zabijou navzajem a bude klid... aspon vidis jaky nesmysl je hazet me pod metro
Mno jestli budes zlobit, tak te tam hodim
MrReaper
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold
:
1,116.00
#79
Dec 7 2008 11:06am
Quote (Nergalka @ Sun, 7 Dec 2008, 17:14)
Mno jestli budes zlobit, tak te tam hodim
Jestli budu zlobit? Jak bych ja mohl zlobit?
Nergalka
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold
:
46,901.85
#80
Dec 7 2008 12:46pm
Quote (MrReaper @ Sun, Dec 7 2008, 05:06pm)
Jestli budu zlobit? Jak bych ja mohl zlobit?
Mno....ufidime
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
6
7
8
9
10
14
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact