d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vánoce->dárky > A Vše Kolem
Prev167891014Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Dec 7 2008 07:09am
Quote (Foxcompany @ Sun, Dec 7 2008, 02:09pm)
tohle me pouze utvrzuje v tom ze neprijedes


smile.gif JJ nepřijmu ale abys tam byl ty ty debile
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 7 2008 07:10am
omfg kebs ty jsi snad nejvetsi retard ktery tu kdy byl uglystupid1.gif nipik byl oproti tobe zlaty
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Dec 7 2008 07:10am
Quote (Foxcompany @ Sun, Dec 7 2008, 02:09pm)
tohle me pouze utvrzuje v tom ze neprijedes


to tak utvrzuje že to beru vážně ty chcichtíku
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Dec 7 2008 07:12am
Quote (Kebs @ Sun, 7 Dec 2008, 13:10)
to tak utvrzuje že to beru vážně ty chcichtíku


beres to vazne tak ok v 9 na parkovisti / ja tam budu pac je to kousek od myho baraku + urcite nebudu mit nic lepsiho na praci wink.gif

This post was edited by Foxcompany on Dec 7 2008 07:16am
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold: 46,901.85
Dec 7 2008 09:34am
Myslim ze tenhle topic je opet z velke vetsiny na danne tema ( pokud tedy neni darkem mysleno rozbiti zubu atp.) smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Dec 7 2008 09:58am
Quote (Nergalka @ Sun, 7 Dec 2008, 16:34)
Myslim ze tenhle topic je opet z velke vetsiny na danne tema ( pokud tedy neni darkem mysleno rozbiti zubu atp.)  smile.gif


nech je, treba se aspon opravdu zabijou navzajem a bude klid... aspon vidis jaky nesmysl je hazet me pod metro
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Dec 7 2008 10:00am
Vánoce -> Párky
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold: 46,901.85
Dec 7 2008 10:14am
Quote (MrReaper @ Sun, Dec 7 2008, 03:58pm)
nech je, treba se aspon opravdu zabijou navzajem a bude klid... aspon vidis jaky nesmysl je hazet me pod metro


Mno jestli budes zlobit, tak te tam hodim smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Dec 7 2008 11:06am
Quote (Nergalka @ Sun, 7 Dec 2008, 17:14)
Mno jestli budes zlobit, tak te tam hodim smile.gif


Jestli budu zlobit? Jak bych ja mohl zlobit? laugh.gif
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold: 46,901.85
Dec 7 2008 12:46pm
Quote (MrReaper @ Sun, Dec 7 2008, 05:06pm)
Jestli budu zlobit? Jak bych ja mohl zlobit? laugh.gif


Mno....ufidime smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev167891014Next
Add Reply New Topic New Poll