Quote (oldaf @ Tue, 11 Nov 2008, 23:16)
Proc mi posilas zpet donations, ktere to posilam?

páč mi úmyslně kazíš LEET fg... kdybys poslal petimístné číslo, tak ani nepípnu, ale takhle
btw chtěl bych pogratulovat cz/sk jsp komunitě, tohle je totiž první topic za poslední tři měsíce, kterej má víc jak 6 stránek a není uplně vo hovně
This post was edited by st3pix on Nov 11 2008 04:18pm