d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Omgf Your Account Has Been Locked :( > Doprdele Co To?
Prev167891035Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 949
Joined: Sep 27 2008
Gold: 2.40
Nov 11 2008 04:15pm
Quote (Enigmma @ Tue, 11 Nov 2008, 23:14)
mimo jine biggrin.gif ano... biggrin.gif


A co ti psal? Shrn to :-)
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Nov 11 2008 04:15pm
Quote (koudy99 @ Tue, Nov 11 2008, 11:14pm)
jasne supni je sem ja jak se popadal za břicho tak sem musel odejit smile.gif


Neboj tongue.gif hehhe myslim ze takovych zitra bude vic pze to co whispoval... mno uvidite sami biggrin.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Nov 11 2008 04:15pm
Muchechecheceh ^^^^^^^^
Můj acc přežil s veškerou stuff, co tam byla tongue.gif (i když to je možná dáno tím, že jsem na diablu byl naposled v lednu)


BOTTERZ AND HAXXORZ begone



kurva když tak nad tim uvažuju, tak asi zase začnu, když se pojede "nanovo" .D
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold: 46,901.85
Nov 11 2008 04:16pm
GZ vsem co maj ban smile.gif Gz sobe a Enikovi ze jsme pureeeee smile.gif
Member
Posts: 949
Joined: Sep 27 2008
Gold: 2.40
Nov 11 2008 04:16pm
Quote (st3pix @ Tue, 11 Nov 2008, 23:15)
Muchechecheceh ^^^^^^^^
Můj acc přežil s veškerou stuff, co tam byla tongue.gif (i když to je možná dáno tím, že jsem na diablu byl naposled v lednu)


BOTTERZ AND HAXXORZ begone



kurva když tak nad tim uvažuju, tak asi zase začnu, když se pojede "nanovo" .D


Proc mi posilas zpet donations, ktere to posilam? sad.gif
Member
Posts: 1,833
Joined: Sep 28 2008
Gold: 0.50
Nov 11 2008 04:17pm
na novo zrovna ne pac bude novej lader uprostred laderu ale nekery ban nedostali tak veci maj a bude to stoupat smile.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Nov 11 2008 04:17pm
Quote (oldaf @ Tue, 11 Nov 2008, 23:16)
Proc mi posilas zpet donations, ktere to posilam? sad.gif


páč mi úmyslně kazíš LEET fg... kdybys poslal petimístné číslo, tak ani nepípnu, ale takhle


btw chtěl bych pogratulovat cz/sk jsp komunitě, tohle je totiž první topic za poslední tři měsíce, kterej má víc jak 6 stránek a není uplně vo hovně

This post was edited by st3pix on Nov 11 2008 04:18pm
Member
Posts: 949
Joined: Sep 27 2008
Gold: 2.40
Nov 11 2008 04:18pm
Quote (st3pix @ Tue, 11 Nov 2008, 23:17)
páč mi úmyslně kazíš LEET fg... kdybys poslal petimístné číslo, tak ani nepípnu, ale takhle


tolik ja bohuzel nemam sad.gif

EDIT: OMG! Rekord online users najednou v jednom tema!

This post was edited by oldaf on Nov 11 2008 04:19pm
Member
Posts: 6,220
Joined: Nov 12 2007
Gold: 50.80
Nov 11 2008 04:19pm
sorry lidi vsem co mate ban, docela me to mrzi a asi se nam to tam pekne rozpadne a kdyby nekdo chtel zacit znova tak nabizim plnou podporu v ramci moznosti....
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold: 46,901.85
Nov 11 2008 04:20pm
Quote (Enigmma @ Tue, Nov 11 2008, 10:14pm)
mimo jine biggrin.gif ano... biggrin.gif

JO A GZZZZZZZ MIKE_5EVER_CZ K BANU!!!!!!!!!!!!!! smile.gif


Pridavam jeste jednu vyjimecnou gratulaci mikovi. Takze miku.....keep smiling smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev167891035Next
Add Reply New Topic New Poll