Quote (Nipik @ Thu, Oct 2 2008, 10:06am)
zacinam si toho vsimat cim dal tim vic, ty ses takovej sveta znalej chytracek, to bude asi tou signaturou , mas oci vsude
lepší mít oči všude než nemít péro nikde, co Nipiku ?

A ano, zajímám se o dění ve světě / potažmo u nás v republice... nebejt ignorant vůči tomu co se děje kolem tebe je podle mě jedna ze základních věcí pokud chceš mít nějakou úroveň.