d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > __rasismus Vsude A Vzdy__ > Just Look And Ask Urself.....
Prev167891013Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 1 2008 03:42pm
Quote (trivis @ Wed, Oct 1 2008, 07:43pm)
vouch. ty co si nejvic stezujou pak rvou jako prvni a nejvic kdyz jde do tuhyho...prachy nejsou nic extra,ale alespon v praze je vysokej rizikac,zvysili ho 1.9. takze si nestezuju,ale vzdy by to mohlo byt lepsi...


kdyz me prepadli tak to fizlove nevysetrili, kdyz sem podal tresni oznameni zato ze mi cikan nadaval do bilejch svini ( podaval sem ho za rasismus ) tak to taky smetli ze stolu, ale ze ja rozbombim cikana a rvu at chcipne ta cerna svine a hned utok s rasovim podtextem... takze dokud nebude 1 metr tak budu na acaby nadavat furt!
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Oct 1 2008 03:45pm
Quote (Jameess @ Wed, 1 Oct 2008, 23:42)
kdyz me prepadli tak to fizlove nevysetrili, kdyz sem podal tresni oznameni zato ze mi cikan nadaval do bilejch svini ( podaval sem ho za rasismus ) tak to taky smetli ze stolu, ale ze ja rozbombim cikana a rvu at chcipne ta cerna svine a hned utok s rasovim podtextem...  takze dokud nebude 1 metr tak budu na acaby nadavat furt!


povedz story smile.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 2 2008 12:41am
Quote (weeble @ Wed, Oct 1 2008, 09:45pm)
povedz story smile.gif


moje story mam napsany vetsinou natele pomoci jizev biggrin.gif a odsikanu mam 3 biggrin.gif
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Oct 2 2008 02:13am
Quote (Jameess @ Thu, 2 Oct 2008, 07:41)
moje story mam napsany vetsinou natele pomoci jizev biggrin.gif a odsikanu mam 3 biggrin.gif


machrujes ze se umis prat? Jestli chci jizvu, tak si vezmu nuz a muzu ji mit kdekoli na tele. nechapu lidi kteri nedokazou zit v klidu
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 2 2008 02:35am
Quote (undead_lord @ Thu, Oct 2 2008, 08:13am)
machrujes ze se umis prat? Jestli chci jizvu, tak si vezmu nuz a muzu ji mit kdekoli na tele.  nechapu lidi kteri nedokazou zit v klidu


nechapu lidi co je nezajima deni okolo sebe smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 2 2008 02:58am
Quote (Jameess @ Thu, Oct 2 2008, 09:35am)
nechapu lidi co je nezajima deni okolo sebe smile.gif


aha já zapomněl že rvát se do krve je jediná možnost zajímání se o věci kolem sebe.. ty si ťulpas.. rofl.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Oct 2 2008 03:06am
Quote (Sobcz @ Thu, 2 Oct 2008, 10:58)
aha já zapomněl že rvát se do krve je jediná možnost zajímání se o věci kolem sebe.. ty si ťulpas.. rofl.gif


zacinam si toho vsimat cim dal tim vic, ty ses takovej sveta znalej chytracek, to bude asi tou signaturou , mas oci vsude

This post was edited by Nipik on Oct 2 2008 03:06am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 2 2008 03:11am
Quote (Nipik @ Thu, Oct 2 2008, 10:06am)
zacinam si toho vsimat cim dal tim vic, ty ses takovej sveta znalej chytracek, to bude asi tou signaturou , mas oci vsude


lepší mít oči všude než nemít péro nikde, co Nipiku ? tongue.gif A ano, zajímám se o dění ve světě / potažmo u nás v republice... nebejt ignorant vůči tomu co se děje kolem tebe je podle mě jedna ze základních věcí pokud chceš mít nějakou úroveň.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 2 2008 03:34am
Quote (Sobcz @ Thu, Oct 2 2008, 09:11am)
lepší mít oči všude než nemít péro nikde, co Nipiku ? tongue.gif A ano, zajímám se o dění ve světě / potažmo u nás v republice... nebejt ignorant vůči tomu co se děje kolem tebe je podle mě jedna ze základních věcí pokud chceš mít nějakou úroveň.


ano, Sob má pravdu
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Oct 2 2008 04:21am
nerad to priznavam ale sob je jeden z mala ne-kriplu tady na fou
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev167891013Next
Add Reply New Topic New Poll