d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Problemy V Čr > Prosím Bez Spamu
Prev167891017Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Sep 28 2008 10:52am
Quote (fifky-OVA @ Sun, 28 Sep 2008, 18:50)
tak to jsme dva sobe !! kacer donald > all


ja mam este aj starych mickey mouseov, minule som u maleho bratranca videl kacera donalda, kvalita klesa
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 28 2008 11:02am
Quote (Sobcz @ Sun, Sep 28 2008, 04:51pm)
neurazime rozumny argumenty, urazime tvoje argumenty...


hm a jaky mate vy argumenty ? rikali to v televizi ? biggrin.gif chceto buh ? jeto tak zpravne ? jeto v mode ?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 28 2008 11:05am
Quote (Jameess @ Sun, Sep 28 2008, 06:02pm)
hm a jaky mate vy argumenty ? rikali to v televizi ? biggrin.gif chceto buh ? jeto tak zpravne ? jeto v mode ?


stačí třeba slovo solidarita, nebo se trochu zamyslet. Zrovna u tebe by mě zajímalo v čem si myslíš že si lepší než jiný rasy, rád se zasměju. Přečti si třeba na stránkách OSN o genocidě ve rwandě, poznáš jaký je to peklo tam teď žíta neblil bys takový sračky jako ať se na ně vybodnem ...
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Sep 28 2008 11:07am
Oni umrou,my se budem mit lip.
Podle darwina se narodi vice deti nez muze prezit,oni meli tu smulu ze neprezily,ale nekdo holt umret musi...
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 28 2008 11:18am
Quote (weeble @ Sun, Sep 28 2008, 04:52pm)
ja mam este aj starych mickey mouseov, minule som u maleho bratranca videl kacera donalda, kvalita klesa


jj mickeyho mam taky smile.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 28 2008 11:23am
Quote (Sobcz @ Sun, Sep 28 2008, 05:05pm)
stačí třeba slovo solidarita, nebo se trochu zamyslet. Zrovna u tebe by mě zajímalo v čem si myslíš že si lepší než jiný rasy, rád se zasměju. Přečti si třeba na stránkách OSN o genocidě ve rwandě, poznáš jaký je to peklo tam teď žíta neblil bys takový sračky jako ať se na ně vybodnem ...


Ja nerikam ze sem lepsi ale ja sem jim do jejich zeme taky neseru, a oni mi taky neposilaj zadny davky.... tak proc bych to mel delat ja ? OSN tu mi ani nepripominej... par afer co sem celt onich mi stacilo biggrin.gif

co kdyby sme kolme cely afriky vybudovali 20 metrovou a 5 metru sirokou zed a nechali je jejich osudu ?
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Sep 28 2008 11:27am
Quote (fifky-OVA @ Sun, 28 Sep 2008, 19:18)
jj mickeyho mam taky smile.gif


neda mi to ale musim sa stazovat na nove prilohy v kaceroch donaldoch, stoja za hovno
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Sep 28 2008 11:38am
Quote (Jameess @ Sun, 28 Sep 2008, 19:23)
Ja nerikam ze sem lepsi ale ja sem jim do jejich zeme taky neseru, a oni mi taky neposilaj zadny davky.... tak proc bych to mel delat ja ? OSN tu mi ani nepripominej... par afer co sem celt onich mi stacilo biggrin.gif

co kdyby sme kolme cely afriky vybudovali 20 metrovou a 5 metru sirokou zed a nechali je jejich osudu ?


Tohle je presne ono... Proc bych mel pomahat nekomu, kdyz mne nepomohl a ani ho neznam ze jo... proc ?
Je videt ze mas IQ jeste maleho ditete.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 28 2008 11:39am
Quote (Jameess @ Sun, Sep 28 2008, 06:23pm)
Ja nerikam ze sem lepsi ale ja sem jim do jejich zeme taky neseru, a oni mi taky neposilaj zadny davky.... tak proc bych to mel delat ja ? OSN tu mi ani nepripominej... par afer co sem celt onich mi stacilo biggrin.gif

co kdyby sme kolme cely afriky vybudovali 20 metrovou a 5 metru sirokou zed a nechali je jejich osudu ?


nebo ohradit všechny nácky a nechat je osudu ... OSN taky nemam rád - ale jako zdroj informací je důvěryhodnější než ty tvoje NAZI-PRESS.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 28 2008 11:41am
Quote (weeble @ Sun, Sep 28 2008, 05:27pm)
neda mi to ale musim sa stazovat na nove prilohy v kaceroch donaldoch, stoja za hovno


uff mno ja kacera nekoupil uz celkem dlouho myslim ze tj rok uz.. a co je tam tak strasneho? tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev167891017Next
Add Reply New Topic New Poll