Quote (Sobcz @ Sun, Sep 28 2008, 05:05pm)
stačí třeba slovo solidarita, nebo se trochu zamyslet. Zrovna u tebe by mě zajímalo v čem si myslíš že si lepší než jiný rasy, rád se zasměju. Přečti si třeba na stránkách OSN o genocidě ve rwandě, poznáš jaký je to peklo tam teď žíta neblil bys takový sračky jako ať se na ně vybodnem ...
Ja nerikam ze sem lepsi ale ja sem jim do jejich zeme taky neseru, a oni mi taky neposilaj zadny davky.... tak proc bych to mel delat ja ? OSN tu mi ani nepripominej... par afer co sem celt onich mi stacilo
co kdyby sme kolme cely afriky vybudovali 20 metrovou a 5 metru sirokou zed a nechali je jejich osudu ?