d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gz Speed > Trade Moderator
Prev1678
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 5 2008 11:14am
mno abych to ukoncil tebe karbe sem si zprotivit nechtel , s egy se pokusim vychazet v dobrym a co se tyce tohoto

Quote
Hmm koukam ze egy je peknej zmrd a flamer a kazdej kdo hlasoval pro je curak,je to sice stary topic ale precist sem si ho stacil az ted.
E:for hero: to ho neomlouva timto se u me zprotivil a je to nula to je o 1 duvod vic pro deti nemaj uzivat alkohol, a budu ho flamovat v kazdym jeho topicu on si to zacal tak si to taky sezere
E: for karbec: tak to budes milionar
E: for egy: a pokud si myslis ze sem ten acc udelal ja tak mi bez 3* vykourit prdel


tak za to se omlouvam bylo to dost ...
nemam co vic k tomu dodat pokud moje(ne presne recena omluva) nestaci tak s tim uz nic nenadelam..
Peace
E:Peace egy

This post was edited by Nipik on Jul 5 2008 11:39am
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 5 2008 11:36am
Quote (Nipik @ Sat, 5 Jul 2008, 19:14)
mno abych to ukoncil tebe karbe sem si zprotivit nechtel , s egy se pokusim vychazet v dobrym a co se tyce tohoto



tak za to se omlouvam bylo to dost ...
nemam co vic k tomu dodat pokud moje(ne presne recena omluva) nestaci tak s tim uz nic nenadelam..
Peace


omluva prijdata dekuji
E: its EGY not egy :/

This post was edited by EGY on Jul 5 2008 11:41am
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Jul 5 2008 11:39am
no vidite smile.gif nice wink.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 5 2008 11:52am
Quote (Enigmma @ Sat, Jul 5 2008, 05:39pm)
no vidite smile.gif nice  wink.gif


nebyt Enigmy tak se to tady nikdy neuklidni smile.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 5 2008 12:00pm
nipiku... jestli se ti chce pořád kouřit prdele, tak ti pošlu přes pm skvělej tip
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jul 5 2008 12:09pm
Quote (EGY @ Sat, Jul 5 2008, 04:56pm)
Hmm koukam ze egy je peknej zmrd a flamer a kazdej kdo hlasoval pro je curak,je to sice stary topic ale precist sem si ho stacil az ted.
E:for hero: to ho neomlouva timto se u me zprotivil a je to nula to je o 1 duvod vic pro deti nemaj uzivat alkohol, a budu ho flamovat v kazdym jeho topicu on si to zacal tak si to taky sezere
E: for karbec: tak to budes milionar
E: for egy: a pokud si myslis ze sem ten acc udelal ja tak mi bez 3* vykourit prdel


Esli je Dalibor todle tak co sem potom ja ? sad.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Jul 5 2008 12:13pm
Quote (st3pix @ Sat, Jul 5 2008, 06:00pm)
nipiku... jestli se ti chce pořád kouřit prdele, tak ti pošlu přes pm skvělej tip


Nechces toho uz taky nechat???? mad.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 5 2008 12:18pm
Quote (st3pix @ Sat, 5 Jul 2008, 20:00)
nipiku... jestli se ti chce pořád kouřit prdele, tak ti pošlu přes pm skvělej tip


to nevis ze nabizet services withou trusted tag neni dovoleno ?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 5 2008 12:41pm
Quote (Sobcz @ Sat, 5 Jul 2008, 20:09)
Esli je Dalibor todle tak co sem potom ja ? sad.gif


kosmickej bůh ^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1678
Closed New Topic New Poll