mno abych to ukoncil tebe karbe sem si zprotivit nechtel , s egy se pokusim vychazet v dobrym a co se tyce tohoto
Quote
Hmm koukam ze egy je peknej zmrd a flamer a kazdej kdo hlasoval pro je curak,je to sice stary topic ale precist sem si ho stacil az ted.
E:for hero: to ho neomlouva timto se u me zprotivil a je to nula to je o 1 duvod vic pro deti nemaj uzivat alkohol, a budu ho flamovat v kazdym jeho topicu on si to zacal tak si to taky sezere
E: for karbec: tak to budes milionar
E: for egy: a pokud si myslis ze sem ten acc udelal ja tak mi bez 3* vykourit prdel
tak za to se omlouvam bylo to dost ...
nemam co vic k tomu dodat pokud moje(ne presne recena omluva) nestaci tak s tim uz nic nenadelam..
Peace
E:Peace egy
This post was edited by Nipik on Jul 5 2008 11:39am