Quote (Nipik @ Fri, 13 Jun 2008, 14:14)
za d2 ? a prodavas pred jsp ?

its not allowed Oo ty podvodniku

njn, ja jsem ale erik, vic nez zakon ok?
zrovna mi nekdo nabizel za War 250,jsem mu rek ze chci 1k. Ofc me poslal vy vite kam
This post was edited by undead_lord on Jun 13 2008 07:38am