Quote (Rapyjer @ Tue, Jun 3 2008, 10:42pm)
nj tak kdybych nasel
FHR, tak se o tom budu bavit na 100%, pze to by se musel stat nejakej zazrak

hero editor izi ^^
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 5 2008, 12:13pm)
Kdo přijede, určitě neprohloupí.. ^^ Koupim každýmu panáka zelený

BEZ RUNNERA NIKAM NEJEDU !
zelenou tu piju jenom se sobem
This post was edited by sapier on Jun 5 2008 03:39pm