Quote (UBU @ Tue, Jun 10 2008, 09:14am)
víme víme. Jen nevim, jestli mam mít radost z resetu nebo být naštvanej, že jsem ted utratil 3k fg za novej char na hc, což se rovná vyhozenejm fg z okna...
Napodobe az na to ze to bylo na scl 1200 fg for blizz soso vcera sem ji postavil, dne sji prodavam s 50% slevou

E: nekdy az 80%
This post was edited by Nipik on Jun 10 2008 01:53am