d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > New Ladder > Kdy ?
Prev167891015Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jun 10 2008 01:24am
Quote (Runn3r @ Tue, Jun 10 2008, 08:21am)
Na eastu v těch sekačkach zahackovanych se duelit moc neda no biggrin.gif


Lidi co duelej pořád to používaj, to jo. Ale randomové ne. To budou zas časy po resetu: Shako - 1000 fg. Wizzy - 500 fg atd smile.gif Masakr

This post was edited by UBU on Jun 10 2008 01:25am
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 10 2008 01:25am
Quote (UBU @ Tue, Jun 10 2008, 08:24am)
Lidi co duelej pořád to používaj, to jo. Ale randomové ne. To budou zas časy po resetu: Shako - 1000 fg. Wizzy - 500 fg atd smile.gif Masakr


Kamarade počitej east tongue.gif 10x tolik tongue.gif

This post was edited by Runn3r on Jun 10 2008 01:26am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 10 2008 01:28am
ŽE BYCH ZASE ZAČAL...?
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 10 2008 01:28am
sral to pes sad.gif

zasa mam kopec veci a uz to nikto nekupi, prdky
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 10 2008 01:49am
Quote (st3pix @ Tue, Jun 10 2008, 08:28am)
ŽE BYCH ZASE ZAČAL...?


w/e
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 10 2008 01:52am
Quote (UBU @ Tue, Jun 10 2008, 09:14am)
víme víme. Jen nevim, jestli mam mít radost z resetu nebo být naštvanej, že jsem ted utratil 3k fg za novej char na hc, což se rovná vyhozenejm fg z okna...


Napodobe az na to ze to bylo na scl 1200 fg for blizz soso vcera sem ji postavil, dne sji prodavam s 50% slevou sad.gif
E: nekdy az 80%

This post was edited by Nipik on Jun 10 2008 01:53am
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Jun 10 2008 01:54am
Sux, at se dou bodnout s resetem ladderu, kua to me sere.
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 10 2008 01:58am
ja som si chcel poriadne zaduelit, akurat vcera som zacal nakupovat veci na v/t a trt. strasne nasrat
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Jun 10 2008 01:59am
ja si nestezuju

moc toho na ladderu nemam, akorat hammer a par veci, kt. jsem vcera koupil cca 800 fg
a na hc, tam mi zbylo par sracek za 200 fg, takze prijdu max o 1k fg

na druhou stranu, mam tam godly ring na ladderu a pral jsem si, at bude reset a na non to bude stat tak 10x vic biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 10 2008 02:00am
Quote (undead_lord @ Tue, Jun 10 2008, 08:59am)
ja si nestezuju

moc toho na ladderu nemam, akorat hammer a par veci, kt. jsem vcera koupil cca 800 fg
a na hc, tam mi zbylo par sracek za 200 fg, takze prijdu max o 1k fg

na druhou stranu, mam tam godly ring na ladderu a pral jsem si, at bude reset a na non to bude stat tak 10x vic biggrin.gif


stats?tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev167891015Next
Add Reply New Topic New Poll