d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Euro 2008
Prev167891016Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 12 2008 01:55am
Quote (undead_lord @ Thu, 12 Jun 2008, 08:52)
tak to jses idiot kdyz si takhle skaces biggrin.gif


klidne si budu skakat kdy chci jsem hrdej na to ze jsem cech !! hop hop hop kdo neskace neni cech hop hop hop!
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 12 2008 02:02am
Quote (hero_cz @ Thu, Jun 12 2008, 07:55am)
klidne si budu skakat kdy chci jsem hrdej na to ze jsem cech !! hop hop hop kdo neskace neni cech hop hop hop!


ty jsi hoper biggrin.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 12 2008 02:14am
Quote (Leri @ Thu, 12 Jun 2008, 09:02)
ty jsi hoper biggrin.gif


hip hap hop rofl.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 12 2008 02:16am
Quote (hero_cz @ Thu, 12 Jun 2008, 09:55)
i jsem hrdej na to ze jsem cech !


ja bych rek ze uz neni moc veci za ktery muzeme byt hrdy jako ty sad.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 12 2008 02:19am
Quote (hero_cz @ Thu, Jun 12 2008, 09:14am)
hip hap hop rofl.gif


rofl to byla nej soutěž .. dycky červený FTW ! ^^

Quote (Log_in @ Thu, Jun 12 2008, 09:16am)
ja bych rek ze uz neni moc veci za ktery muzeme byt hrdy jako ty sad.gif


lol ? chceš bejt rusák neboco ? biggrin.gif

This post was edited by Sobcz on Jun 12 2008 02:19am
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jun 12 2008 02:28am
Quote (hero_cz @ Thu, Jun 12 2008, 09:14am)
hip hap hop rofl.gif


Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,835.88
Jun 12 2008 02:41am
nikdy jsem nemel rad hip hap hop, studio oaza byla lepsi
Member
Posts: 3,375
Joined: May 31 2007
Gold: 1,927.00
Jun 12 2008 10:56am
Quote (hero_cz @ Thu, 12 Jun 2008, 07:51)
nenene ty nejsi cech !! kdo neskace neni cech HOp HOP HOP


tady nejde o to jestli je cech nebo neni ale ze vidi tu hru..

This post was edited by bartjoker on Jun 12 2008 10:56am
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Jun 12 2008 02:41pm
hehe, dobra penalt. ten rozhodci je zmrd smile.gif
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Jun 12 2008 02:56pm
Quote (IqLimited @ Thu, 12 Jun 2008, 20:41)
hehe, dobra penalt. ten rozhodci je zmrd smile.gif


true
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev167891016Next
Add Reply New Topic New Poll