Quote (hero_cz @ Thu, Jun 12 2008, 09:14am)
hip hap hop

rofl to byla nej soutěž .. dycky červený FTW ! ^^
Quote (Log_in @ Thu, Jun 12 2008, 09:16am)
ja bych rek ze uz neni moc veci za ktery muzeme byt hrdy jako ty

lol ? chceš bejt rusák neboco ?
This post was edited by Sobcz on Jun 12 2008 02:19am