d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hero_cz Is Easy! > Check This Topic ^^
Prev167891013Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 30 2008 12:00pm
Quote (Wourly @ Fri, May 30 2008, 04:55pm)
rooofl, jak tam jde abs ? biggrin.gif


za 1 nebylo řečeno jakej classic tzn že v editorech na singlu si dáš abs
za2 a teď něco co se počítá jako abs (svým smyslem) tje ES na sorckách smile.gif

ale mě neposlouchej já pvp nikdy nehrál smile.gif ^^
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
May 30 2008 12:14pm
Quote (Sobcz @ Fri, 30 May 2008, 14:52)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=264618
ten co si napsal bota na Ladder Slasher.. taky na to dohrál mno ... ^^


on spis taky prodaval fg za Kč........ jestli nedostal za to:)
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
May 30 2008 12:20pm
Quote (hero_cz @ Fri, 30 May 2008, 20:14)
on spis taky prodaval fg za Kč........ jestli nedostal za to:)


a ty si prej tu rush sorc nervama druhej den smazal kdyz ste spolu druhej den zas duelily jo? tongue.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
May 30 2008 12:47pm
Quote (Log_in @ Fri, 30 May 2008, 19:20)
a ty si prej tu rush sorc nervama druhej den smazal kdyz ste spolu druhej den zas duelily jo? tongue.gif


ne ja ji smazal protoze uz nehraju scl
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 30 2008 12:51pm
neboj hero my te mame radi takoveho jaky jsi wub.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
May 30 2008 01:08pm
Quote (fifky-OVA @ Fri, 30 May 2008, 19:51)
neboj hero my te mame radi takoveho jaky jsi wub.gif


tzn. ze te mame radi jako naseho maskota
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
May 30 2008 01:42pm
Quote (Lua @ Fri, May 30 2008, 06:00pm)
za 1 nebylo řečeno jakej classic tzn že v editorech na singlu si dáš abs
za2 a teď něco co se počítá jako abs (svým smyslem) tje ES na sorckách smile.gif

ale mě neposlouchej já pvp nikdy nehrál smile.gif ^^


ty si me tady utrel biggrin.gif
kdyz ses takovej chytrej, tak existuje jeste abs na necrovim bone armor sleep.gif

This post was edited by Wourly on May 30 2008 01:52pm
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 30 2008 02:22pm
Quote (Wourly @ Fri, May 30 2008, 07:42pm)
ty si me tady utrel biggrin.gif
kdyz ses takovej chytrej, tak existuje jeste abs na necrovim bone armor sleep.gif


no to máš to samé jak ca ale dru nenajdeš na classicu
smyslem nebylo tě utřít to bez problému zvladáš sám počínaje tímhle topicem jako hera sem zabil tolikrát že by to forum bylo jen o herovi atd
ale furt nevím kde se z cista jasna vzala skilla tvého kalibru memb 2007 s 360 postama

This post was edited by Lua on May 30 2008 02:24pm
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
May 30 2008 02:43pm
Quote (Lua @ Fri, May 30 2008, 08:22pm)
no to máš to samé jak ca ale dru nenajdeš na classicu
smyslem nebylo tě utřít to bez problému zvladáš sám počínaje tímhle topicem  jako hera sem zabil tolikrát že by to forum bylo jen o herovi atd
ale furt nevím kde se z cista jasna vzala skilla tvého kalibru  memb 2007 s 360 postama


nechápu co s tímdle furt máte, jako že to že nebyl na jsp znamená že diablo nikdy předtím nehrál ?
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
May 30 2008 02:49pm
Wourly ptal se tě někdo na něco? Nevim proč se sereš do lidí.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev167891013Next
Closed New Topic New Poll