d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Technicka Podpora D2jsp > pokud mate nejake dotazy ohledne d2jsp
Prev167891025Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Dec 22 2006 09:45am
Quote (Hamihs @ Thu, Nov 2 2006, 02:12pm)
HH


prestan tu spamovat OK?!
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Feb 2 2007 09:53am
Sem si konecne precet tenhle topic. Chci se taky zpetat na par veci.

1. Jak se rika tem topicum, jak jsou porad nahore (napr. priceguide v trade) a kdo je muze tvorit? predpokladam ze mods

2. V trade jak jsou zakazany tittle osahujici slova legal/duped atd., za co se reportujou (co zvolit)?

3. Za co sem dostal tenhle warn "Attacking the site, hundreds of hits a second."?

4. Kolik muzu mit aktivnich trade topicu (myslim v top 50), abych nedostal warn?

5. Jak se udeluje trusted? vim ze to tu par lidi ma, mohli byste plz napsat jak, jste dostali trusted.
Vim ze je to za to kdyz jste dobry trader, ale je tu spousta jinych dobrych traderu, kteri ho nemaji.
Co to teda znamena byt dobry trader?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 2 2007 10:15am
Quote (Esantin @ Fri, Feb 2 2007, 03:53pm)
Sem si konecne precet tenhle topic. Chci se taky zpetat na par veci.

1. Jak se rika tem topicum, jak jsou porad nahore (napr. priceguide v trade) a kdo je muze tvorit? predpokladam ze mods

2. V trade jak jsou zakazany tittle osahujici slova legal/duped atd., za co se reportujou (co zvolit)?

3. Za co sem dostal tenhle warn "Attacking the site, hundreds of hits a second."?

4. Kolik muzu mit aktivnich trade topicu (myslim v top 50), abych nedostal warn?

5. Jak se udeluje trusted? vim ze to tu par lidi ma, mohli byste plz napsat jak, jste dostali trusted.
Vim ze je to za to kdyz jste dobry trader, ale je tu spousta jinych dobrych traderu, kteri ho nemaji.
Co to teda znamena byt dobry trader?


1. pinned

2. topic trade tittle violation (ale legit uz je povoleny .. read rules)

3. nevim biggrin.gif

4. 2

5. je to nekde napsany ale nemuzu najit link .. proste lezt do prdele, lezt do prdele a este jednou lezt do prdele.. pak semtam neco vytradovat, nakoupit fg za $$ u njaguara, naucit se polsky a si doma .. :-)
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Feb 2 2007 10:34am
http://www.d2jsp.org/index.php?a=wiki&s=6&p=trusted

Takze vetsina trusted si koupila fg za real penize?

Proc polsky?
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 2 2007 02:42pm
Quote (Sobcz @ Fri, Feb 2 2007, 04:15pm)
Quote (Esantin @ Fri, Feb 2 2007, 03:53pm)
Sem si konecne precet tenhle topic. Chci se taky zpetat na par veci.

1. Jak se rika tem topicum, jak jsou porad nahore (napr. priceguide v trade) a kdo je muze tvorit? predpokladam ze mods

2. V trade jak jsou zakazany tittle osahujici slova legal/duped atd., za co se reportujou (co zvolit)?

3. Za co sem dostal tenhle warn "Attacking the site, hundreds of hits a second."?

4. Kolik muzu mit aktivnich trade topicu (myslim v top 50), abych nedostal warn?

5. Jak se udeluje trusted? vim ze to tu par lidi ma, mohli byste plz napsat jak, jste dostali trusted.
Vim ze je to za to kdyz jste dobry trader, ale je tu spousta jinych dobrych traderu, kteri ho nemaji.
Co to teda znamena byt dobry trader?


nakoupit fg za $$ u njaguara


S tim ja bych jaguara poslal do riti nejake fg za $$ tongue.gif

This post was edited by fifky-OVA on Feb 2 2007 02:43pm
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 26 2006
Gold: 0.00
Feb 13 2007 12:44am
Quote (fifky-OVA @ Fri, Feb 2 2007, 08:42pm)
Quote (Sobcz @ Fri, Feb 2 2007, 04:15pm)
Quote (Esantin @ Fri, Feb 2 2007, 03:53pm)
Sem si konecne precet tenhle topic. Chci se taky zpetat na par veci.

1. Jak se rika tem topicum, jak jsou porad nahore (napr. priceguide v trade) a kdo je muze tvorit? predpokladam ze mods

2. V trade jak jsou zakazany tittle osahujici slova legal/duped atd., za co se reportujou (co zvolit)?

3. Za co sem dostal tenhle warn "Attacking the site, hundreds of hits a second."?

4. Kolik muzu mit aktivnich trade topicu (myslim v top 50), abych nedostal warn?

5. Jak se udeluje trusted? vim ze to tu par lidi ma, mohli byste plz napsat jak, jste dostali trusted.
Vim ze je to za to kdyz jste dobry trader, ale je tu spousta jinych dobrych traderu, kteri ho nemaji.
Co to teda znamena byt dobry trader?


nakoupit fg za $$ u njaguara


S tim ja bych jaguara poslal do riti nejake fg za $$ tongue.gif


se nesereš biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 14 2007 09:26am
Quote (exe.NoMore @ Tue, Feb 13 2007, 06:44am)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Feb 2 2007, 08:42pm)
Quote (Sobcz @ Fri, Feb 2 2007, 04:15pm)
Quote (Esantin @ Fri, Feb 2 2007, 03:53pm)
Sem si konecne precet tenhle topic. Chci se taky zpetat na par veci.

1. Jak se rika tem topicum, jak jsou porad nahore (napr. priceguide v trade) a kdo je muze tvorit? predpokladam ze mods

2. V trade jak jsou zakazany tittle osahujici slova legal/duped atd., za co se reportujou (co zvolit)?

3. Za co sem dostal tenhle warn "Attacking the site, hundreds of hits a second."?

4. Kolik muzu mit aktivnich trade topicu (myslim v top 50), abych nedostal warn?

5. Jak se udeluje trusted? vim ze to tu par lidi ma, mohli byste plz napsat jak, jste dostali trusted.
Vim ze je to za to kdyz jste dobry trader, ale je tu spousta jinych dobrych traderu, kteri ho nemaji.
Co to teda znamena byt dobry trader?


nakoupit fg za $$ u njaguara


S tim ja bych jaguara poslal do riti nejake fg za $$ tongue.gif


se nesereš biggrin.gif


znas me wink.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Feb 28 2007 09:55am
proc se tu tak ted serou ty topicy?
Member
Posts: 8,345
Joined: Feb 4 2007
Gold: 3,582.35
Mar 3 2007 01:09pm
jak sa da zmenit farba acc^^
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Mar 3 2007 01:51pm
Quote (1shot1kill @ Sat, Mar 3 2007, 07:09pm)
jak sa da zmenit farba acc^^


si musíš koupit nejakej orb, v settings dej Forum Store
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev167891025Next
Closed New Topic New Poll