d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mam To ! > Haha
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 28 2008 01:42pm
Gratuluju Kostroune.. si mě trumfnul ^^
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
May 28 2008 02:08pm
sprti!
anyway gz
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 28 2008 03:05pm
Quote (palec @ Wed, 28 May 2008, 20:29)
Gratuluju biggrin.gif ..ale ty realie ti nezavidim biggrin.gif


tak jako... zabil jsem to celé dějinama 20. století... člověk by nevěřil jak užiteční můžou být komouši a fašouni když jde o angličtinu laugh.gif
edit: Sobe a ty se divíš? já žiju věčně, ty jenom v zimě a to ještě jenom někde wink.gif

This post was edited by MrReaper on May 28 2008 03:05pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll