Quote (palec @ Wed, 28 May 2008, 20:29)
Gratuluju

..ale ty realie ti nezavidim

tak jako... zabil jsem to celé dějinama 20. století... člověk by nevěřil jak užiteční můžou být komouši a fašouni když jde o angličtinu

edit: Sobe a ty se divíš? já žiju věčně, ty jenom v zimě a to ještě jenom někde
This post was edited by MrReaper on May 28 2008 03:05pm