Quote (Kebs @ Thu, 22 May 2008, 11:44)
a kde se da registrovat to jackpointu???? ja bych chtela vyhrat 20k FGs
na pravo nahore Hourly raffle
ale mas asi tak 0.00x % ze vyhrajes

prohrajes vsechno

jinak kdybych mel tolik fg jako sob, tak bych zacal davat donaty jako blazen... treba nahodne tomu, kteremu ma join date: 10.4.2006