Quote (undead_lord @ Fri, 9 May 2008, 10:32)
nevim odkud mas techto 13k, ale prumer je ~17k a v praze 20 nebo 21k
mozna k vam do banky chodi jenom bezdomovci

Jak už bylo řečeno Rapyjerem, 2/3 lidí je na podprůměrnym příjmu...
V bance taky pracuju, takže je pravda že úvěr chtěj spíš lidi s nižším příjmem, ale občas se to hodí i borcovi co bere 100tis měsíčně. Jde spíš o to to rozumně využít např na bydlení nebo na řešení nějakýho problému, ale hlavně to neprožrat -.-