d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Se Nejlíp Donutit K Učení ? > Už Sem Zoufalej
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
May 10 2008 12:48am
když jeden bere 100 000 a druhý 20 000, tak průměrně berou oba 60 000.....

e: takže průměrný plat navyšuje ta nadprůměrná menšina lidí co má velký plat wink.gif

This post was edited by mortwatcher on May 10 2008 12:49am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 10 2008 12:57am
Quote (mortwatcher @ Sat, May 10 2008, 07:48am)
když jeden bere 100 000 a druhý 20 000, tak průměrně berou oba 60 000.....

e: takže průměrný plat navyšuje ta nadprůměrná menšina lidí co má velký plat wink.gif


eště že tu si ... todle by nikoho nenapadlo rofl.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
May 10 2008 12:28pm
Quote (Sobcz @ Fri, 9 May 2008, 23:22)
no mozna by te mohlo napadnout ze todle v praxi nefunguje... rofl.gif ...


prozrad nam neco, co nevime sobe

machrujes ze neco vis, ale pritom vis howno rofl.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 10 2008 01:43pm
Quote (undead_lord @ Sat, May 10 2008, 07:28pm)
prozrad nam neco, co nevime sobe

machrujes ze neco vis, ale pritom vis howno rofl.gif


no aspon vim ze hovno se pise s V rofl.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 10 2008 02:57pm
tak co sobe, už tě vyhodili od maturity?
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 10 2008 03:17pm
Quote (undead_lord @ Sat, May 10 2008, 06:28pm)
prozrad nam neco, co nevime sobe

machrujes ze neco vis, ale pritom vis howno rofl.gif


emo fragments
Member
Posts: 2,062
Joined: Feb 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 11 2008 05:47am
Quote (Leri @ Sat, 10 May 2008, 23:17)
emo fragments


hah chytraci
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 11 2008 06:54am
Quote (Sobcz @ Sat, May 10 2008, 08:43pm)
no aspon vim ze hovno se pise s V rofl.gif


To jsou slabé argumenty.
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
May 15 2008 01:18am
Quote (undead_lord @ Fri, 9 May 2008, 10:32)
nevim odkud mas techto 13k, ale prumer je ~17k a v praze 20 nebo 21k

mozna k vam do banky chodi jenom bezdomovci biggrin.gif


Jak už bylo řečeno Rapyjerem, 2/3 lidí je na podprůměrnym příjmu...

V bance taky pracuju, takže je pravda že úvěr chtěj spíš lidi s nižším příjmem, ale občas se to hodí i borcovi co bere 100tis měsíčně. Jde spíš o to to rozumně využít např na bydlení nebo na řešení nějakýho problému, ale hlavně to neprožrat -.-
Member
Posts: 69,731
Joined: Aug 31 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 22 2008 01:55am
sdbvf
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll