d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Magic: The Gathering > Zavzpominejte Na Stary Casy!
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,748
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
May 1 2008 01:16pm
Quote (Esantin @ Thu, 1 May 2008, 19:53)
4/4 místo mountainů? Já nevim, mam to teďka předělaný, takže až bude čas tak to musim otestovat.

btw kam chodíte hrát mtg?Já chodim do pražskýho rytíře.


Loool

uvazuju ze bych se tam moh objevit ... nekdy

jinak co se tam casto hraje? dvojka nebo ext? jinak ext od jake edice uz?
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
May 2 2008 02:00am
Quote (Esantin @ Wed, Apr 30 2008, 04:36pm)
http://img2
Sol Ring, Strip Mine, Wheel of Fortune ofc jen na Vintage

Tyto karty mam, ale nehraju je:
4x Flaring Pain
4x Firebolt
3x Hidetsugu's Second Rite
2x Hammer of Bogardan
2x Urza's Rage
2x Apocalypse
1x Epicenter
2x Shock
2x Blood Moon
2x Flametongue Kavu
2x Viashino Sandstalker
4x Jackal Pup
4x Ball Lightning
4x Blistering Firecat
3x Pyrokinesis
1x Anarchy
1x Sirocco
1x Pyroblast
4x Cursed Scroll
2x Ankh of Mishra
3x Nevinyrral's Disk
1x Glasses of Urza
1x Flamebreak
1x Price of Progress
4x Wasteland
2x Ghitu Encampment
2x Mishra's Factory


trakz jsem hral kdzsi fritu, ale na extended. ;] to se jeste na ext hraly fireblasty..

ale jak koukam na tvuj deck :] fork, strip mine, sol rin a wheel? pan je asi gurman co? na kolik prijdou takove karty?
a jake se jeste na jednicce hrajou decky?

This post was edited by IqLimited on May 2 2008 02:02am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 2 2008 05:42am
Quote (IqLimited @ Fri, 2 May 2008, 09:00)
trakz jsem hral kdzsi fritu, ale na extended. ;] to se jeste na ext hraly fireblasty..

ale jak koukam na tvuj deck :] fork, strip mine, sol rin a wheel? pan je asi gurman co? na kolik prijdou takove karty?
a jake se jeste na jednicce hrajou decky?


mno zas tak žhavý to neni, ceny se pohybují ve stovkách smile.gif
je pravda, že jezdnim na turnaj jendou za uherak, ale co si tak pamatuju goblini, fritka, enchentress, tinker.. dál už nevim smile.gif
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
Jul 11 2008 05:14am
Včera jsem vyklízel knihovnu, kde jsem měl 2 samolepky velikosti asi 15x25 cm na téma M:tG, takový ty co jsou v obchodech s kartama. Jedna byla na edici Urza´s Saga, na obrázku Argothian Enchantress.

A v noci se mi zdálo, že tu Argothian Enchantress předělali na 2/11 asi za 10 man ^^ Omfg mě hrabe :/
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 11 2008 05:35am
jsi i ve skutečnosti DJ ?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 11 2008 05:37am
Quote (Wourly @ Fri, 11 Jul 2008, 13:35)
jsi i ve skutečnosti DJ ?


neni imo
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 11 2008 08:22am
Quote (Herugurth @ Fri, 11 Jul 2008, 12:14)
Včera jsem vyklízel knihovnu, kde jsem měl 2 samolepky velikosti asi 15x25 cm na téma M:tG, takový ty co jsou v obchodech s kartama. Jedna byla na edici Urza´s Saga, na obrázku Argothian Enchantress.

A v noci se mi zdálo, že tu Argothian Enchantress předělali na 2/11 asi za 10 man ^^ Omfg mě hrabe :/


To je znamení, že se máš věnovat mtg ^^
Member
Posts: 1,363
Joined: Jul 4 2008
Gold: 0.00
Jul 11 2008 08:38am
Quote (Wourly @ Fri, Jul 11 2008, 11:35am)
jsi i ve skutečnosti DJ ?


Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
Jul 11 2008 10:16am
Quote (Wourly @ Fri, 11 Jul 2008, 13:35)
jsi i ve skutečnosti DJ ?


ne

Quote (Esantin @ Fri, 11 Jul 2008, 16:22)
To je znamení, že se máš věnovat mtg ^^


Eh to snad ne :>
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll