Quote (unknown_spirit @ Fri, Apr 25 2008, 10:51pm)
Este mas nejakej problem se mnou? Ja klidne njaguarovi prelozim na co si se tu ptal a ver tomu ze takovyhle topicu zde bylo vice a v En a ze se to resilo i s policajtama :>
uz te napadlo ze existuje mafie? (treba ja sem boss .. oppss ted sem to nemel rikat .. sry ) a jestli si takovej zmrd tak muzes jim to rict

akorat te podelam tim ze doma u me nic nenajdou jestli zjisti kde bydlim ... pac doma pestovat nemuzu to bych sem tuten topic nedaval