d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Fotky, Fotecky, Fota! > Navstivte A Pridejte Se ;)
Prev167891020Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Mar 28 2008 02:16pm
Quote (Leri @ Fri, Mar 28 2008, 07:51pm)
k te fotce co jsem postoval sem si vzpomnel na to co rikal IqLimited smile.gif ze pry wowko ti usetri mesicne ty prachy za hospodu biggrin.gif ja naopak musel hrat pod vlivem abych tu hru hral ohmy.gif


No... Nevím proč, ale mě nějak nikdy wowko netáhlo a tak jsem ho ani nikdy nehrála, takže nemůžu soudit smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 28 2008 02:43pm
Tak eni postni nejake fotky a treba se ostatni chyti smile.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Mar 28 2008 03:07pm


se mi nechtělo hledat, tak jsem vzala první na kterou jsem narazila.. (fotila ségra)
Tak snad se chytnete... ? smile.gif

This post was edited by Enigmma on Mar 28 2008 03:08pm
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 28 2008 03:11pm
Hehe neverim ze tuhle jsi ''jen tak'' nasla tak krasnou fotku jsi musela hledat pekne dlouho wink.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Mar 28 2008 03:17pm
věř nebo ne, nemám důvod lhát.. navíc tady v tomhle pc toho fakt moc nemám... a vytahovat flashku a lízt na tatovo pc se mi fakt nechce... Tenhle komp mám doma celkem krátce, takže tady nemám přetažený ještě všechny data.... Mnohem dýl, než najít fotku, mi trvalo najít zase tu tu stránku, přes kterou to sem dostanu... (a do toho ještě stahuju film - zatím asi ne moc úspěšně laugh.gif ) a kde máš fotečku ty? čekám.... smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 28 2008 03:23pm
hehe tak pridam ete jednu z Parize.. berte to trosku s nadsazkou tu fotku biggrin.gif



A tahle je z finale jen at vite kolik tam bylo lidi smile.gif cca 3000.. kdyz jsme hrali o 3-4. misto tak jich tam bylo o neco mene..



A druha z finale



Good night wink.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Mar 28 2008 03:27pm
smile.gif brou noc..
No a co ostatní? smile.gif šup šup... smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 28 2008 03:41pm
ty si hrozný madafaka ganxta
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Mar 29 2008 04:46am
Quote (Enigmma @ Fri, 28 Mar 2008, 22:07)


se mi nechtělo hledat, tak jsem vzala první na kterou jsem narazila.. (fotila ségra)
Tak snad se chytnete... ? smile.gif


heart2.gif heart.gif heart2.gif heart.gif heart2.gif heart.gif heart2.gif heart.gif heart2.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 29 2008 05:04am
Quote (Killer111 @ Fri, Mar 28 2008, 09:41pm)
ty si hrozný madafaka ganxta


vzdyt jsem rikal at to berete s nadsazkou tu fotku ze byla jen ze srandy:)
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev167891020Next
Add Reply New Topic New Poll