☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Cg Minimode ;) > Konecne Sou Cesi Zase Ve Hre
Prev
1
6
7
8
9
10
12
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 3069
Replies: 115
Track Topic
Black_WoH
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold
:
6.00
#71
Mar 20 2008 06:01am
Quote (Runn3r @ Thu, Mar 20 2008, 11:07am)
podle mě teď jenom tiše závidíš že si o něj přišel , nebo mi to tak připadá
ja myslim ze tu kecate sracky a spamujete protoze nemate co delat ...
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#72
Mar 20 2008 06:04am
Quote (Runn3r @ Thu, Mar 20 2008, 12:07pm)
podle mě teď jenom tiše závidíš že si o něj přišel , nebo mi to tak připadá
a já si myslim že si guma
Karbec
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold
:
717.50
#73
Mar 20 2008 06:18am
Quote (Black_WoH @ Thu, 20 Mar 2008, 14:01)
ja myslim ze tu kecate sracky a spamujete protoze nemate co delat ...
a ty jses kdo?
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#74
Mar 20 2008 06:55am
To je tak záživná debata že neco musím napsat
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#75
Mar 20 2008 10:55pm
Quote (Sobcz @ Thu, Mar 20 2008, 01:04pm)
a já si myslim že si guma
vygumovaná
Enigmma
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold
:
0.01
#76
Mar 21 2008 04:12am
No nevím, ale mám takový dojem, že každé téma, které se tu objeví, končí pořád stejně... Nezdá se vám?
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#77
Mar 21 2008 04:34am
Quote (Enigmma @ Fri, Mar 21 2008, 11:12am)
No nevím, ale mám takový dojem, že každé téma, které se tu objeví, končí pořád stejně... Nezdá se vám?
kid owning kid
otko
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
0.00
#78
Mar 21 2008 05:22am
a co cakas? plodnu diskusiu?
))
EGY
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold
:
6,531.15
#79
Mar 21 2008 05:38am
Quote (Enigmma @ Fri, 21 Mar 2008, 11:12)
No nevím, ale mám takový dojem, že každé téma, které se tu objeví, končí pořád stejně... Nezdá se vám?
pls trochu vic konkretneji
tedka nevim co presne myslis.
Enigmma
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold
:
0.01
#80
Mar 21 2008 07:15am
Quote (EGY @ Fri, Mar 21 2008, 11:38am)
pls trochu vic konkretneji
tedka nevim co presne myslis.
Tak si jen tak zběžně pročti vždy pár posledních keců v tématech... Nezdá se ti, že každé téma končí stejně? Stejní lidé do sebe rypou atd...
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
6
7
8
9
10
12
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact