d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Cg Minimode ;) > Konecne Sou Cesi Zase Ve Hre
Prev167891012Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Mar 20 2008 06:01am
Quote (Runn3r @ Thu, Mar 20 2008, 11:07am)
podle mě teď jenom tiše závidíš že si o něj přišel , nebo mi to tak připadá


ja myslim ze tu kecate sracky a spamujete protoze nemate co delat ...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 20 2008 06:04am
Quote (Runn3r @ Thu, Mar 20 2008, 12:07pm)
podle mě teď jenom tiše závidíš že si o něj přišel , nebo mi to tak připadá


a já si myslim že si guma biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 20 2008 06:18am
Quote (Black_WoH @ Thu, 20 Mar 2008, 14:01)
ja myslim ze tu kecate sracky a spamujete protoze nemate co delat ...


a ty jses kdo?
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 20 2008 06:55am
To je tak záživná debata že neco musím napsat biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Mar 20 2008 10:55pm
Quote (Sobcz @ Thu, Mar 20 2008, 01:04pm)
a já si myslim že si guma biggrin.gif


vygumovaná laugh.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Mar 21 2008 04:12am
No nevím, ale mám takový dojem, že každé téma, které se tu objeví, končí pořád stejně... Nezdá se vám? bangin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Mar 21 2008 04:34am
Quote (Enigmma @ Fri, Mar 21 2008, 11:12am)
No nevím, ale mám takový dojem, že každé téma, které se tu objeví, končí pořád stejně... Nezdá se vám? bangin.gif


kid owning kiduglystupid1.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 21 2008 05:22am
a co cakas? plodnu diskusiu? smile.gif))
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Mar 21 2008 05:38am
Quote (Enigmma @ Fri, 21 Mar 2008, 11:12)
No nevím, ale mám takový dojem, že každé téma, které se tu objeví, končí pořád stejně... Nezdá se vám? bangin.gif


pls trochu vic konkretneji smile.gif tedka nevim co presne myslis.
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Mar 21 2008 07:15am
Quote (EGY @ Fri, Mar 21 2008, 11:38am)
pls trochu vic konkretneji smile.gif tedka nevim co presne myslis.


Tak si jen tak zběžně pročti vždy pár posledních keců v tématech... Nezdá se ti, že každé téma končí stejně? Stejní lidé do sebe rypou atd... wurf.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev167891012Next
Closed New Topic New Poll