d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Filmy > Inside...
Prev167891014Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 6 2007 03:48am
Quote (undead_lord @ Thu, Dec 6 2007, 10:34am)
godfather
je z sedmdesatych letech a pry se povazuje za jednim z nej film vsech
dob. Muj otec ho opravdu ma rad, ale me osobne moc neberou mafiani:)


já vim o čem to je, marlon brand aka don vito corleone smile.gif

jen jsem to ještě neviděl
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 6 2007 07:55am
Quote (Killer111 @ Thu, 6 Dec 2007, 10:48)
já vim o čem to je, marlon brand aka don vito corleone smile.gif

jen jsem to ještě neviděl


Cet jsem i knizku... poprve co je filmove zpracovani knihy kvalitou srovnatelny s predlohou...

No Godfather je jeste ted povazovany za nejlepsi film vsech dob... I na csfd je mezi prvnima deseti myslim
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Dec 13 2007 03:42am
vcera sem stahl tento film a vrele doporucuji equilibrium (trosku style matrix smile.gif
tady je ukazky z toho filmu smile.gif
http://www.youtube.com/watch?v=cCsRN70XXxo&feature=related
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 13 2007 03:45am
Quote (hero_cz @ Thu, Dec 13 2007, 10:42am)
vcera sem stahl tento film a vrele doporucuji equilibrium (trosku style matrix smile.gif
tady je ukazky z toho filmu smile.gif
http://www.youtube.com/watch?v=cCsRN70XXxo&feature=related


Hero trochu si zaspal dobu.. todle mam už tak dva roky na kompu .. a jo je to parádní film když se člověk chce jen odreagovat wink.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Dec 13 2007 03:54am
Quote (Sobcz @ Thu, 13 Dec 2007, 10:45)
Hero trochu si zaspal dobu.. todle mam už tak dva roky na kompu .. a jo je to parádní film když se člověk chce jen odreagovat wink.gif


stane se no:) nikdo neni dokonalej ..
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 13 2007 03:54am
Quote (hero_cz @ Thu, Dec 13 2007, 10:54am)
stane se no:) nikdo neni dokonalej ..


já ano. sry.
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Dec 13 2007 03:57am
Quote (Sobcz @ Thu, 13 Dec 2007, 10:54)
já ano. sry.


np smile.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Dec 13 2007 05:53am
Quote (hero_cz @ Thu, Dec 13 2007, 09:42am)
vcera sem stahl tento film a vrele doporucuji equilibrium (trosku style matrix smile.gif
tady je ukazky z toho filmu smile.gif
http://www.youtube.com/watch?v=cCsRN70XXxo&feature=related


rofl.gif
todle už hrálo i v televizi.. takže je to dost starý laugh.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 13 2007 06:29am
plno starejch filmů je mnohem lepších než ty nový
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Dec 13 2007 06:38am
Quote (Killer111 @ Thu, 13 Dec 2007, 13:29)
plno starejch filmů je mnohem lepších než ty nový


tohle uznavam, ale rekl bych spis ze VETSINA starych filmu jsou lepsi nez nove... mno ale to muze byt samozrejme jenom muj nazor... pokud jde o Equilibrium tak to me opravdu nenadchlo, po prvni scene kdy agent vystrilel mistnost plnou kulometne palby bez jedineho skrabnuti a jeste s fesackym skluzem na dverich... dost me to odradilo tak jsem to vypnul... ale udajne to ma celkem zajimavou myslenku, tak mozna nekdy...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev167891014Next
Add Reply New Topic New Poll