Quote (Killer111 @ Thu, 13 Dec 2007, 13:29)
plno starejch filmů je mnohem lepších než ty nový
tohle uznavam, ale rekl bych spis ze VETSINA starych filmu jsou lepsi nez nove... mno ale to muze byt samozrejme jenom muj nazor... pokud jde o Equilibrium tak to me opravdu nenadchlo, po prvni scene kdy agent vystrilel mistnost plnou kulometne palby bez jedineho skrabnuti a jeste s fesackym skluzem na dverich... dost me to odradilo tak jsem to vypnul... ale udajne to ma celkem zajimavou myslenku, tak mozna nekdy...