Quote (hero_cz @ Tue, Jan 1 2008, 03:12pm)
co takovyho hammera?

hrát palu na ep je zcela odlišné
a ce se týče hammer tak ten se v první řadě hodí jako support/def char k amě
no psv charge, no tp, stacking auras atd ... s pvm,ffa to nemá nic společného...:-)
ale neznamená ,že tě chci odradit ... jen upozornit
na začátek je možná vhodnější volba (sorc,trap,..)
@ Unlu ne vždy více je lépe
@Josefista : tak nemusíme mít čistě czech team ... Jirka má druida,ale ted tu moc neni no ..
jinak good hammera znam .. muze i za druida ikdyz nevim na jaky urovni
@Bombard Tour > tam slo spis o fun nez o cokoliv jinyho no ... ama/nec se ukazalo jako snad nejhorsi kombo
This post was edited by Rakiii on Jan 2 2008 05:40am