d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Euro-pvp > Kterej Curak Nam Porad Zavira Topicy??
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Dec 24 2007 11:11am
Quote (Josefista @ Mon, Dec 24 2007, 10:57am)
Ja mel taky 12, ale pak jsem nemel cas na druhej zapas play off tak mi to taky strhli sad.gif
No, je dost mozny ze k nam prijdou i ne CZ lidi a navic nechci tvorit zas novej clan, je jich tam habadej, nechci to zasirat novym, kdyz ani nevim esli se mi to povede rozjet...
No k ame a k nekrovi se hodi do:
3v3: asn, ele drood, baba, hammer (hammera jako suppera zatim uznavam vic nez foha, presvec me o opaku wink.gif )
4v4: zase supper, baba, ele drood, dalsi ama... tady uz je to jedno... ele drood je tu dobrej na scouting... I tav jednou hrali ama ama nec ele, zda se mi to docela zdarily


moznosti je vice, me se libi (co se tyce ama,nec)

3v3 ~ ama+nec+ele // ama+hama+nec

4v4~ama+hama+nec+baba // ama nec ele +@ (hammer,assa) je taky good

This post was edited by Rakiii on Dec 24 2007 11:11am
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,690.88
Dec 24 2007 03:56pm
Quote (Rakiii @ Mon, 24 Dec 2007, 18:11)
moznosti je vice, me se libi (co se tyce ama,nec)

3v3 ~ ama+nec+ele // ama+hama+nec

4v4~ama+hama+nec+baba // ama nec ele +@ (hammer,assa) je taky good


tobe se proste libi supy biggrin.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 24 2007 07:40pm
Quote (undead_lord @ Mon, 24 Dec 2007, 22:56)
tobe se proste libi supy biggrin.gif


no, oni k ama teamu docela sedej tongue.gif A bud rad ne? ty ses prece supper ne? smile.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Jan 1 2008 07:32am
Tak jsme hrali s rakim 4fun bombard tour, docela prdel. Bohuzel do amy s necrem sli vsichni hned ze zacatku, vs dalsich 6 lidi se to ustat neda tongue.gif

Nebyl by nekdo schopny a ochotny pridat se k nam do euro-pvp? shanime schopneho ele druida a amu! klidne to muze byt zacatecnik, se to rychle nauci.
ele druida na 3v3 (ama, nec, ele)
ele druida + amu na 4v4 (ama, ama, nec, ele). Ama tu neni tak zhava, porad mame unlkuckyho supp foha... smile.gif


This post was edited by Josefista on Jan 1 2008 07:40am
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jan 1 2008 08:12am
Quote (Josefista @ Tue, 1 Jan 2008, 14:32)
Tak jsme hrali s rakim 4fun bombard tour, docela prdel. Bohuzel do amy s necrem sli vsichni hned ze zacatku, vs dalsich 6 lidi se to ustat neda tongue.gif

Nebyl by nekdo schopny a ochotny pridat se k nam do euro-pvp? shanime schopneho ele druida a amu! klidne to muze byt zacatecnik, se to rychle nauci.
ele druida na 3v3 (ama, nec, ele)
ele druida + amu na 4v4 (ama, ama, nec, ele). Ama tu neni tak zhava, porad mame unlkuckyho supp foha... smile.gif


co takovyho hammera?biggrin.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Jan 1 2008 08:34am
Quote (hero_cz @ Tue, 1 Jan 2008, 15:12)
co takovyho hammera?biggrin.gif


no, ja se vyjadril dost jasne imo... ele drua potrebujem, suppera mame
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,690.88
Jan 1 2008 09:17am
Quote (hero_cz @ Tue, 1 Jan 2008, 15:12)
co takovyho hammera?biggrin.gif


ze by hero premyslel o kariere na ep? biggrin.gif

jinak mam kamose ktery by si zahral za asku na ep, mozna ho presvedcim aby hral za druida
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Jan 1 2008 05:10pm
Quote (undead_lord @ Tue, 1 Jan 2008, 16:17)
ze by hero premyslel o kariere na ep? biggrin.gif

jinak mam kamose ktery by si zahral za asku na ep, mozna ho presvedcim aby hral za druida


Unlu, prodej naky char a rozjed ele drua pls... jsi zvyklej portit z blizzny, nemusel by to pro tebe bejt takovej problem a budem bezva CZE tym wink.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,690.88
Jan 2 2008 04:05am
Quote (Josefista @ Wed, 2 Jan 2008, 00:10)
Unlu, prodej naky char a rozjed ele drua pls... jsi zvyklej portit z blizzny, nemusel by to pro tebe bejt takovej problem a budem bezva CZE tym wink.gif


prave jsem si udelal asku sad.gif

ale asi nebude problem udelat dalsi char

prodam muly no smile.gif
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Jan 2 2008 05:39am
Quote (hero_cz @ Tue, Jan 1 2008, 03:12pm)
co takovyho hammera?biggrin.gif


hrát palu na ep je zcela odlišné
a ce se týče hammer tak ten se v první řadě hodí jako support/def char k amě

no psv charge, no tp, stacking auras atd ... s pvm,ffa to nemá nic společného...:-)

ale neznamená ,že tě chci odradit ... jen upozornit
na začátek je možná vhodnější volba (sorc,trap,..)

@ Unlu ne vždy více je lépe

@Josefista : tak nemusíme mít čistě czech team ... Jirka má druida,ale ted tu moc neni no ..
jinak good hammera znam .. muze i za druida ikdyz nevim na jaky urovni

@Bombard Tour > tam slo spis o fun nez o cokoliv jinyho no ... ama/nec se ukazalo jako snad nejhorsi kombo

wink.gif

This post was edited by Rakiii on Jan 2 2008 05:40am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll