Quote (AcedraC @ Wed, 31 Oct 2007, 23:19)
gz mne ze som z 8000 pgs nererolovat nic lepsie ako ele+28life predany za trapnych 75fg
som asi tak 2 sekundy pred rozhodnutim skoncit s diablom

este mam nejakych 60jools +100pamys tak nakupim ralka urobim par caster amus a bye bye ak nevycraftim nic poriadne
to mi nesmíš udělat, že skonšíč

stane se, já prakticky ještě nic pořádnýho nevycubil ani nevycraftil, dal sem do toho podstatně míň (asi 1k pg) a vycubil sem max ele 6 dex

nebo 40 eg ^