d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > -- Mam Dotaz Ohledne Sve Vahy --
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 8 2007 04:15pm
Quote (ghetofu @ Thu, Nov 8 2007, 10:11pm)
Ale co to? Posouváš se do vyšši mety. Lizat prdele a malé komety.


ja hraju jen se sobem, tak bez doprdele nebo Te tam nakopem.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 8 2007 04:17pm
Quote (Sobcz @ Thu, Nov 8 2007, 10:14pm)
piš jen smysluplné věty !


Další slova taháš z kapsy.
Když myslíš že jsi skvělej přijed se na mě podivat v praxi.
Jeden druhej třetí čtvrtej freestyle, pátej šestej sedmej jsem ted chystal.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 8 2007 04:18pm
Quote (ghetofu @ Thu, Nov 8 2007, 11:17pm)
Další slova taháš z kapsy.
Když myslíš že jsi skvělej přijed se na mě podivat v praxi.
Jeden druhej třetí čtvrtej freestyle, pátej šestej sedmej jsem ted chystal.


a ja sem chlastal.
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Nov 8 2007 04:18pm
trhala si chrasti tretieho dvanasti, trhala si chrasti tretieho dvanasti

coze je to coze rakovina koze? coze je to coze rakovina koze
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 8 2007 04:24pm
A zase jsou tu hovna a sračky, tak přestan postovat,
nebo ti vezmu tvy hračky.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 8 2007 04:27pm
Quote (otko @ Thu, Nov 8 2007, 11:18pm)
trhala si chrasti tretieho dvanasti, trhala si chrasti tretieho dvanasti

coze je to coze rakovina koze? coze je to coze rakovina koze


hovno se klouže !
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 8 2007 04:30pm
hej to byl nas fight. bezte si hrat jinam smile.gif
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Nov 8 2007 04:30pm
Jaj,GhetoFu sa snazi,ale jemu to tAAAAAAAAAAAAAAAAk nejde xD ...
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Nov 8 2007 04:31pm
Vidím štekať mačku so zatvorenou hubou.
To šelmy mačkovité už pokročili s dobou.
Viem, že nedávate na reči,
švagor vám to kľudne dosvedčí.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 8 2007 04:32pm
Quote (doobik @ Thu, Nov 8 2007, 10:30pm)
Jaj,GhetoFu sa snazi,ale jemu to tAAAAAAAAAAAAAAAAk nejde xD ...


A co s tim uděláš? Maximalně se jenom blbe poděláš.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll