☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> -- Mam Dotaz Ohledne Sve Vahy --
Prev
1
6
7
8
9
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2111
Replies: 85
Track Topic
Sentinel4
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold
:
2.36
#71
Nov 8 2007 04:15pm
Quote (ghetofu @ Thu, Nov 8 2007, 10:11pm)
Ale co to? Posouváš se do vyšši mety. Lizat prdele a malé komety.
ja hraju jen se sobem, tak bez doprdele nebo Te tam nakopem.
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#72
Nov 8 2007 04:17pm
Quote (Sobcz @ Thu, Nov 8 2007, 10:14pm)
piš jen smysluplné věty !
Další slova taháš z kapsy.
Když myslíš že jsi skvělej přijed se na mě podivat v praxi.
Jeden druhej třetí čtvrtej freestyle, pátej šestej sedmej jsem ted chystal.
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#73
Nov 8 2007 04:18pm
Quote (ghetofu @ Thu, Nov 8 2007, 11:17pm)
Další slova taháš z kapsy.
Když myslíš že jsi skvělej přijed se na mě podivat v praxi.
Jeden druhej třetí čtvrtej freestyle, pátej šestej sedmej jsem ted chystal.
a ja sem chlastal.
otko
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
0.00
#74
Nov 8 2007 04:18pm
trhala si chrasti tretieho dvanasti, trhala si chrasti tretieho dvanasti
coze je to coze rakovina koze? coze je to coze rakovina koze
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#75
Nov 8 2007 04:24pm
A zase jsou tu hovna a sračky, tak přestan postovat,
nebo ti vezmu tvy hračky.
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#76
Nov 8 2007 04:27pm
Quote (otko @ Thu, Nov 8 2007, 11:18pm)
trhala si chrasti tretieho dvanasti, trhala si chrasti tretieho dvanasti
coze je to coze rakovina koze? coze je to coze rakovina koze
hovno se klouže !
Sentinel4
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold
:
2.36
#77
Nov 8 2007 04:30pm
hej to byl nas fight. bezte si hrat jinam
doobik
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold
:
57.00
#78
Nov 8 2007 04:30pm
Jaj,GhetoFu sa snazi,ale jemu to tAAAAAAAAAAAAAAAAk nejde xD ...
otko
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
0.00
#79
Nov 8 2007 04:31pm
Vidím štekať mačku so zatvorenou hubou.
To šelmy mačkovité už pokročili s dobou.
Viem, že nedávate na reči,
švagor vám to kľudne dosvedčí.
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#80
Nov 8 2007 04:32pm
Quote (doobik @ Thu, Nov 8 2007, 10:30pm)
Jaj,GhetoFu sa snazi,ale jemu to tAAAAAAAAAAAAAAAAk nejde xD ...
A co s tim uděláš? Maximalně se jenom blbe poděláš.
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
6
7
8
9
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact