d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Chcu Si Koupit Psa > chcu rady jakeho
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 28 2007 03:20pm
Quote (Killer111 @ Tue, Aug 28 2007, 07:22pm)
vtipálek ...

oba jsou kocouři

runn3r: dej link na ten web chci se mrknout


www.pitbullchov.estranky.cz icon_pointl.gif tu to maš wink.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 29 2007 01:32am
no nádherný , ale já bych radši šel tu bulteriéra wink.gif

nebo dobrmana , německého teriéra
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 29 2007 02:18am
Takove bojove plemena, to bych si nikdy nekupoval. U tech nikdy nevis, i kdyz se jim dostava radneho vycviku.
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Aug 29 2007 03:44am
Quote (Leri @ Wed, Aug 29 2007, 08:18am)
Takove bojove plemena, to bych si nikdy nekupoval. U tech nikdy nevis, i kdyz se jim dostava radneho vycviku.


to právě ne, bojava plemena, nebo velci psi obecně jsou mnohem mírumilovnější a klidnější než ti malí, ehm, pejsci....
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 29 2007 03:47am
Quote (Sebasti @ Wed, Aug 29 2007, 09:44am)
Quote (Leri @ Wed, Aug 29 2007, 08:18am)
Takove bojove plemena, to bych si nikdy nekupoval. U tech nikdy nevis, i kdyz se jim dostava radneho vycviku.


to právě ne, bojava plemena, nebo velci psi obecně jsou mnohem mírumilovnější a klidnější než ti malí, ehm, pejsci....


s tim si dovolim nesouhlasit smile.gif nebyl to jeden pripad, kdy tomu psovi prasklo v hlave a pokousal sveho majitele :-)
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 29 2007 03:49am
německý teriér třeba není bojový pes ale lovecký, je velký tak do výše kolen ale vypadá jak malý dobrman , nádhera, ale do bytu bych kupoval spíš malé plemeno
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 29 2007 03:50am
Quote (Leri @ Wed, Aug 29 2007, 09:47am)
Quote (Sebasti @ Wed, Aug 29 2007, 09:44am)
Quote (Leri @ Wed, Aug 29 2007, 08:18am)
Takove bojove plemena, to bych si nikdy nekupoval. U tech nikdy nevis, i kdyz se jim dostava radneho vycviku.


to právě ne, bojava plemena, nebo velci psi obecně jsou mnohem mírumilovnější a klidnější než ti malí, ehm, pejsci....


s tim si dovolim nesouhlasit smile.gif nebyl to jeden pripad, kdy tomu psovi prasklo v hlave a pokousal sveho majitele :-)


souhlasim s lerakem...Myslim si ze malemu pejskovi muze rupnou v bedne, ale rozhodne neudela takovej bordel jako nejakej bojovej ze jo.
A myslim si ze jenom kdyz se podivas na net na statistiky pokousani psem tak uvidis ze bojova plemena utoci necasteji.
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Aug 29 2007 03:51am
Quote (Leri @ Wed, Aug 29 2007, 09:47am)
Quote (Sebasti @ Wed, Aug 29 2007, 09:44am)
Quote (Leri @ Wed, Aug 29 2007, 08:18am)
Takove bojove plemena, to bych si nikdy nekupoval. U tech nikdy nevis, i kdyz se jim dostava radneho vycviku.


to právě ne, bojava plemena, nebo velci psi obecně jsou mnohem mírumilovnější a klidnější než ti malí, ehm, pejsci....


s tim si dovolim nesouhlasit smile.gif nebyl to jeden pripad, kdy tomu psovi prasklo v hlave a pokousal sveho majitele :-)


jo, ale dozvídáš se o tom ve zprávech jen proto, že je to velkej pes a má velkou sílu, takze hodně a tvrdě kouše, no spíš de po tepnách...
Kdyby měli hlásit každé kousnutí malého jezevčíka, tak by bylo zprávy na hodinu a půl... biggrin.gif

E: jeden link co jsem našel http://www.trinec.cz/clanek/pripady-pokousani-psem-se-zacinaji-mnozit/

This post was edited by Sebasti on Aug 29 2007 04:00am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll