Quote (Leri @ Wed, Aug 29 2007, 09:47am)
Quote (Sebasti @ Wed, Aug 29 2007, 09:44am)
Quote (Leri @ Wed, Aug 29 2007, 08:18am)
Takove bojove plemena, to bych si nikdy nekupoval. U tech nikdy nevis, i kdyz se jim dostava radneho vycviku.
to právě ne, bojava plemena, nebo velci psi obecně jsou mnohem mírumilovnější a klidnější než ti malí, ehm,
pejsci....
s tim si dovolim nesouhlasit

nebyl to jeden pripad, kdy tomu psovi prasklo v hlave a pokousal sveho majitele :-)
jo, ale dozvídáš se o tom ve zprávech jen proto, že je to velkej pes a má velkou sílu, takze hodně a tvrdě kouše, no spíš de po tepnách...
Kdyby měli hlásit každé kousnutí malého jezevčíka, tak by bylo zprávy na hodinu a půl...

E: jeden link co jsem našel
http://www.trinec.cz/clanek/pripady-pokousani-psem-se-zacinaji-mnozit/ This post was edited by Sebasti on Aug 29 2007 04:00am