d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Proč Se Mě Vše Tak Sere ? > hmmm ?
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Oct 8 2007 08:50am
Quote (Karbec @ Mon, Oct 8 2007, 01:41pm)
ofc , rip more sigs plx!


ja som vedel ze som ten sig uz niekde videl biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Oct 8 2007 08:52am
Quote (weeble @ Mon, Oct 8 2007, 03:50pm)
ja som vedel ze som ten sig uz niekde videl biggrin.gif


on mi ho uz udelal davno rikal jsem ze neni moc dobry tka jsem si ho nechal na nekdy jindy a ted se mi libi tak jsem si ho tam dal to ze si to prodal nekomu jinemu to mi je fuk me si to nerikal
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Oct 8 2007 08:54am
Quote (sapier @ Mon, Oct 8 2007, 04:52pm)
on mi ho uz udelal davno rikal jsem ze neni moc dobry tka jsem si ho nechal na nekdy jindy a ted se mi libi tak jsem si ho tam dal to ze si to prodal nekomu jinemu to mi je fuk me si to nerikal


quotujes nespravneho cloveka, ale v takomto pripade som rozohodne na tvojej strane
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Oct 8 2007 09:07am
Quote (sapier @ Mon, 8 Oct 2007, 16:52)
on mi ho uz udelal davno rikal jsem ze neni moc dobry tka jsem si ho nechal na nekdy jindy a ted se mi libi tak jsem si ho tam dal to ze si to prodal nekomu jinemu to mi je fuk me si to nerikal


jo jiste a tys rikal ze za fg, fg si poslal ? .. NE neposlal > tip padem je to rip..
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 8 2007 11:51am
R.I.P

btw kdo umrel?
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Oct 8 2007 12:45pm
Quote (Karbec @ Mon, Oct 8 2007, 03:07pm)
jo jiste a tys rikal ze za fg, fg si poslal ? .. NE neposlal > tip padem je to rip..


jsem na tvy strane karbe, vojebal te
Member
Posts: 7,042
Joined: Aug 31 2005
Gold: 182.59
Oct 11 2007 08:06am
Quote (Josefista @ Mon, 8 Oct 2007, 18:45)
jsem na tvy strane karbe, vojebal te


hh co to tam mas v sigu za trubku ?smile.gif))
Member
Posts: 9,885
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1,511.98
Oct 18 2007 12:03am
^^
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 18 2007 12:19am
Quote (StevkoCi @ Thu, Oct 11 2007, 02:06pm)
hh co to tam mas v sigu za trubku ?smile.gif))


a ty ? smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll