d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pvp > tipy rady kecáni otázky
Prev167891013Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Aug 24 2007 09:34am
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 02:59pm)
Quote (Josefista @ Fri, Aug 24 2007, 02:53pm)
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 02:36pm)
nebo zkus scl, tam něco vydělat a potom si kup scnl pvp char


vouch... nebo vydelat se da i na hc, popr esli mas Guild wars tak i tam


nn.. sad.gif me nebavi furt jen mf jak blb.. uz na to ani nemam moc cas.. tak jsem si chtel udelat aspon nejaky crap pvp char


Koukam ze tu vsichni delaj chytry, ale ze by poradily (az na nejakou tu vyjimku) to ne...

Z toho co jsi tu napsal jsem pochopil ze chces hrat obcas asi nejake FFA (public games)

na FFA bych asi vzal neco z techto charu (napisu " + " a " - " tech charu )

vynechavam drazsi chary


1) blizna

+ ze sorc se nejhure rezistuje
+ velkej damage
+ dost vydrzi (es build)
+ dalkovy utok
- da se overresnout (pak uz nedelas dmg)
- chce to cas naskilovat sorc (ikdyz to plati vicemen o vsech charech)

2) pb nekro

+da se jen minimalne resistovat (do 10%)
+ solidni damage
+ dalkovy utok
+ kletby , prisony ap (tvt, melee chary si uziji)
- tolik nevydrzi jako sorc (es)
- nektere chary tezko zabijes (es sorcy)

3) summon (pripadne hybrid summon+psn)nec

+ slusna damage jak poison novy tak sumonu (zalezi na kletbach aurach ap)
+ vybornej na melee chary a je to fun
+ PN ma dalkovy utok
+ kletby, minioni,ap
+ poison novou muzes zabit i ES sorc(pokud nema res)
- tolik nevydrzi
- jed se da resistovat (ikdyz moc lidi na to nema res)
-cistej summon da sorc ( i jine ranged/caster chary napr pb nekra co maji skill) jen tezko
- musis obnovovat sumony

4) hammer (s palou nemam moc zkusenosti)

+ nema moc slabin (asi by se dal i nejaky hybrid smite+hama ,ale to necham na jinych ale uz to nebude tak levny pak)
+ damage
+ rychlost (charge , tele, desynch)
+ tezko se zasahuje v desynchi (obcas je to ale naskodu)
+ tezko se resistuje (do 10%)
- me by to moc nebavilo (vetsinou delani nahodnych kladiv , pripadne lock + ladivka )
- kdyz chce rushovat musi tense k souperi
- zabiti es sorcky jen s hamerem je obtizne, ale jaky char to ma tady snadne (jeste ze jsou rezisty)


tolik zhrnuti
nerikam ze mam vsude absolutni pravdu
predevsim co se tyka paly ,ale snad nejsem tak daleko

Ted by sis mel nejaky char vybrat pak muzem poradit dale
(alespon pvm si hral tak vis zhruba jaky char te bavi - nemusi to byt ani jeden z techto , ikdyz tydle se na pub hodi a nejsou drahe)

This post was edited by Rakiii on Aug 24 2007 09:40am
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Aug 24 2007 10:00am
Quote (Rakiii @ Fri, Aug 24 2007, 03:34pm)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 02:59pm)
Quote (Josefista @ Fri, Aug 24 2007, 02:53pm)
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 02:36pm)
nebo zkus scl, tam něco vydělat a potom si kup scnl pvp char


vouch... nebo vydelat se da i na hc, popr esli mas Guild wars tak i tam


nn.. sad.gif me nebavi furt jen mf jak blb.. uz na to ani nemam moc cas.. tak jsem si chtel udelat aspon nejaky crap pvp char


Koukam ze tu vsichni delaj chytry, ale ze by poradily (az na nejakou tu vyjimku) to ne...

Z toho co jsi tu napsal jsem pochopil ze chces hrat obcas asi nejake FFA (public games)

na FFA bych asi vzal neco z techto charu (napisu " + " a " - " tech charu )

vynechavam drazsi chary


1) blizna

+ ze sorc se nejhure rezistuje
+ velkej damage
+ dost vydrzi (es build)
+ dalkovy utok
- da se overresnout (pak uz nedelas dmg)
- chce to cas naskilovat sorc (ikdyz to plati vicemen o vsech charech)

2) pb nekro

+da se jen minimalne resistovat (do 10%)
+ solidni damage
+ dalkovy utok
+ kletby , prisony ap (tvt, melee chary si uziji)
- tolik nevydrzi jako sorc (es)
- nektere chary tezko zabijes (es sorcy)

3) summon (pripadne hybrid summon+psn)nec

+ slusna damage jak poison novy tak sumonu (zalezi na kletbach aurach ap)
+ vybornej na melee chary a je to fun
+ PN ma dalkovy utok
+ kletby, minioni,ap
+ poison novou muzes zabit i ES sorc(pokud nema res)
- tolik nevydrzi
- jed se da resistovat (ikdyz moc lidi na to nema res)
-cistej summon da sorc ( i jine ranged/caster chary napr pb nekra co maji skill) jen tezko
- musis obnovovat sumony

4) hammer (s palou nemam moc zkusenosti)

+ nema moc slabin (asi by se dal i nejaky hybrid smite+hama ,ale to necham na jinych ale uz to nebude tak levny pak)
+ damage
+ rychlost (charge , tele, desynch)
+ tezko se zasahuje v desynchi (obcas je to ale naskodu)
+ tezko se resistuje (do 10%)
- me by to moc nebavilo (vetsinou delani nahodnych kladiv , pripadne lock + ladivka )
- kdyz chce rushovat musi tense k souperi
- zabiti es sorcky jen s hamerem je obtizne, ale jaky char to ma tady snadne (jeste ze jsou rezisty)


tolik zhrnuti
nerikam ze mam vsude absolutni pravdu
predevsim co se tyka paly ,ale snad nejsem tak daleko

Ted by sis mel nejaky char vybrat pak muzem poradit dale
(alespon pvm si hral tak vis zhruba jaky char te bavi - nemusi to byt ani jeden z techto , ikdyz tydle se na pub hodi a nejsou drahe)


vidim u kazdeho charu jako + damage smile.gif

tak ja sem taky neco napisu teda

doporucuju blizz sorcku smile.gif
i s normalnima vecma muzes zabit 90% lidi. Za 245 fg ji poridis v pohode
viper, whistan,arach, sojs, frost, wizzi, shako waterwalk, sks, torch, anni, memory - i kdyz je to ep build, dava i v pubu. Navic muzes nekdy si zahrat ep smile.gif

u melee hammerdinu, necru, assasinek atd si v pubu s dobrejma vecma moc nezahrajes.
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Aug 24 2007 10:13am
jeste jsem zapomnel na ele druida

+ damage (ikdyz z vyse uvedenych charu dela nejmensi je vynikajici na rush)
+ vydrzi vic nez nekro i pala (jen es sorc vydrzi vice)
- musi tesne k souperi

jinak u nej nevidim prilis slabin

Jinak Unlu ma pravdu vetsina tech charu (az na summon nec) se da upravit i pro pozdejsi ep ap. takze zalezi jen na tobe pro co se rozhodnes :-)

ps: s tou damage jsem to odskaloval , ale vybiral jsem chary ktere dokazi na ffa udelat velkou skodu za relativne kratky cas (coz je na ffa rozhodujici)
ps2 : v poslednim radku chtel Unlu napsat asi " bez " dobrejch veci ^^

This post was edited by Rakiii on Aug 24 2007 10:16am
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 24 2007 10:43am
Zalezi na tom co te bavi a jake mas podminky, Ping a FPS to je hlavní...
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 24 2007 10:56am
Quote (z3r0. @ Fri, 24 Aug 2007, 17:43)
Zalezi na tom co te bavi a jake mas podminky, Ping  a FPS to je hlavní...


co bys mi doporučil s pingem kolem 200 a fps kolem 110?
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 24 2007 11:00am
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 05:56pm)
Quote (z3r0. @ Fri, 24 Aug 2007, 17:43)
Zalezi na tom co te bavi a jake mas podminky, Ping  a FPS to je hlavní...


co bys mi doporučil s pingem kolem 200 a fps kolem 110?


s takovym pingem bych ti doporucoval ani nehrat a jit se zahrabat:)

Ono kdyz mas velky ping, tak hrat portujici se char neni nejlepsi volba.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 24 2007 11:02am
Quote (z3r0. @ Fri, 24 Aug 2007, 18:00)
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 05:56pm)
Quote (z3r0. @ Fri, 24 Aug 2007, 17:43)
Zalezi na tom co te bavi a jake mas podminky, Ping  a FPS to je hlavní...


co bys mi doporučil s pingem kolem 200 a fps kolem 110?


s takovym pingem bych ti doporucoval ani nehrat a jit se zahrabat:)

Ono kdyz mas velky ping, tak hrat portujici se char neni nejlepsi volba.


hm tak dik za radu.. proto sem se do pvp ještě moc nepouštěl
tak zatim se budu držet pvm a budu šetřit a počkám si na lepší připojení
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Aug 24 2007 11:12am
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 04:56pm)
Quote (z3r0. @ Fri, 24 Aug 2007, 17:43)
Zalezi na tom co te bavi a jake mas podminky, Ping  a FPS to je hlavní...


co bys mi doporučil s pingem kolem 200 a fps kolem 110?


Foh = autoaim smile.gif

Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 24 2007 11:38am
Quote (undead_lord @ Fri, 24 Aug 2007, 18:12)
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 04:56pm)
Quote (z3r0. @ Fri, 24 Aug 2007, 17:43)
Zalezi na tom co te bavi a jake mas podminky, Ping  a FPS to je hlavní...


co bys mi doporučil s pingem kolem 200 a fps kolem 110?


Foh = autoaim smile.gif


hm Foh se mi teda moc nelíbí smile.gif
co boner ten by nešel?
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Aug 24 2007 11:56am
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 05:38pm)
Quote (undead_lord @ Fri, 24 Aug 2007, 18:12)
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 04:56pm)
Quote (z3r0. @ Fri, 24 Aug 2007, 17:43)
Zalezi na tom co te bavi a jake mas podminky, Ping  a FPS to je hlavní...


co bys mi doporučil s pingem kolem 200 a fps kolem 110?


Foh = autoaim smile.gif


hm Foh se mi teda moc nelíbí smile.gif
co boner ten by nešel?


doporucoval bych jakoukoliv postavu co nemusi pouzivat tele (nebo jen obcas) mluvim o FFA

ale o EP plati v podstate to same (tam je vic moznosti kvuli zakazu tele krom druida a sorcek)

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev167891013Next
Add Reply New Topic New Poll