d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tak Co Jak Vam Rostou Kyticky ? > mate nekdo ?
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 9 2007 03:01pm
Quote (Killer111 @ Mon, Aug 6 2007, 10:01pm)
sapieire, ty už to zabal, posílám na tebe fízly

menší edit je to banik a ne sapier to je ten od koho ma acc xd sapier narozdíl od baníka je dobrej smile.gif

This post was edited by Lua on Aug 9 2007 03:02pm
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 9 2007 03:02pm
Quote (Lua @ Thu, Aug 9 2007, 09:01pm)
Quote (Killer111 @ Mon, Aug 6 2007, 10:01pm)
omg ja sem takovy dement až hanba



word že ? xD
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 9 2007 05:23pm
Quote (Runn3r @ Thu, Aug 9 2007, 10:02pm)
Quote (Lua @ Thu, Aug 9 2007, 09:01pm)
Quote (Killer111 @ Mon, Aug 6 2007, 10:01pm)
omg ja sem takovy bůh až runn3r závidí



word že ? xD


word smile.gif)))))))

This post was edited by Killer111 on Aug 9 2007 05:25pm
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 9 2007 11:40pm
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 10 2007 01:42am
Quote (Lua @ Thu, Aug 9 2007, 10:01pm)
Quote (Killer111 @ Mon, Aug 6 2007, 10:01pm)
sapieire, ty už to zabal, posílám na tebe fízly

menší edit je to banik a ne sapier to je ten od koho ma acc xd sapier narozdíl od baníka je dobrej smile.gif


meles hovna pokud myslis ehu (kubu) tak ten byl u me jak hral stebou a taky rikal jaka si pica a to o kom jsem psal to ze je v pici s toho kompu je prave on blbecku
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll