Quote (Lua @ Thu, Aug 9 2007, 10:01pm)
Quote (Killer111 @ Mon, Aug 6 2007, 10:01pm)
sapieire, ty už to zabal, posílám na tebe fízly
menší edit je to banik a ne sapier to je ten od koho ma acc xd sapier narozdíl od baníka je dobrej

meles hovna pokud myslis ehu (kubu) tak ten byl u me jak hral stebou a taky rikal jaka si pica a to o kom jsem psal to ze je v pici s toho kompu je prave on blbecku