d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Znova
Prev16869707172131Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jun 7 2009 01:57am
Quote (Wourly @ Sat, Jun 6 2009, 10:54pm)
Foto tam nemam...Ty skillere, co mě teď těžce vyovnil -_-



A to jsi podváděl jak ?


:rofl: A do nich!
Member
Posts: 949
Joined: Sep 27 2008
Gold: 2.40
Jun 8 2009 06:36am
Quote (Wourly @ Sun, 7 Jun 2009, 00:54)
A to jsi podváděl jak ?


Jak se tam dá podvádět?
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2009 04:29am
CG sam sobe, celou sobotu sem chlastal na vestivalu v Litovli na slunicku a ted mam spalenej xicht
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jun 14 2009 04:36am
Quote (N3cum @ Sun, 14 Jun 2009, 11:29)
CG sam sobe, celou sobotu sem chlastal na vestivalu v Litovli na slunicku a ted mam spalenej xicht


dobryyy gratuluji!!
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 14 2009 04:40am
Quote (N3cum @ Sun, 14 Jun 2009, 11:29)
CG sam sobe, celou sobotu sem chlastal na vestivalu v Litovli na slunicku a ted mam spalenej xicht


cg a chlastat se nemá :p
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2009 04:42am
Quote (Log_in @ Sun, Jun 14 2009, 10:40am)
cg a chlastat se nemá :p


Neremcej ty geglo :P Na slunicku je to aspon levnej ozer
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 14 2009 05:27am
Quote (N3cum @ Sun, Jun 14 2009, 11:42am)
Neremcej ty geglo :P Na slunicku je to aspon levnej ozer


Ani mi nemluv , včera sem si dal 2 písty ze skleněnky a bulal se mi cely svět.
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 14 2009 05:29am
Quote (Runn3r @ Sun, 14 Jun 2009, 12:27)
Ani mi nemluv , včera sem si dal 2 písty ze skleněnky a bulal se mi cely svět.


voe :d aspon si měl zážitek :-d
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2009 05:37am
A jeste jednou CG sam sobe! Odhodlal sem se udelat si sig! at nemusim zavidet Loginovy :P
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 14 2009 05:43am
Quote (N3cum @ Sun, 14 Jun 2009, 12:37)
A jeste jednou CG sam sobe! Odhodlal sem se udelat si sig! at nemusim zavidet Loginovy :P


NOOB

kdyby se ti nedařilo tak mě ho dělal tenhle týpek :)

http://forums.d2jsp.org/user.php?i=498066
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev16869707172131Next
Closed New Topic New Poll